Zpět na » Premier League » Liverpool opustilo trio hráčů: NGog a Poulsen dokončili svůj přestup, Cole odešel na hostování

Liverpool opustilo trio hráčů: NGog a Poulsen dokončili svůj přestup, Cole odešel na hostování

Liverpool opustilo trio hráčů: NGog a Poulsen dokončili svůj přestup, Cole odešel na hostování © thefirstpost.co.uk - David Ngog

2

Líbilo se

31.08. - V poslední den letního přestupového období opustili Liverpool tři hráči. NGog přestoupil do Boltonu, zatímco Christian Poulsen a Joe Cole zamířili do Francie. Bývalý spoluhráči Reds tak na sebe s největší pravděpodobností narazí v Ligue 1.

Liverpool dnes večer potvrdil, že David Ngog dokončil přestup do Boltonu Wanderers. Francouzský útočník přišel do týmu Reds v červenci 2008 z Paris St. Germain a v dresu tradičního anglického klubu odehrál během svého působení 94 zápasů, během nichž nastřílel 19 branek.

Dalším hráčem, který definitivně opustil Anfield je Christian Poulsen, který odešel do francouzského týmu Evian Thonon Gaillard FC. Dánský útočník odehrál za Liverpool 21 zápasů a po jeho odchodu mu všichni popřáli hodně štěstí v jeho další kariéře.

Joe Cole se stal pro Liverpool zcela nepotřebným. Do týmu klubu z Merseyside vůbec nezapadl a nedokázal se prosadit. Jediné, co se z jeho působení na Anfield dobře pamatuje, je červená karta, kterou dostal v zápase proti Arsenalu. Devětadvacetiletý záložník odešel na hostování do OSC Lille, uřadujícího mistra francouzské Ligue 1, kde stráví zbytek sezóny.

Kam dál?

Tomáš Reiner / FotbalPortal.cz, liverpoolfc.tv

Noviny
Nejnovější články