Zpět na » Premier League » Nový kouč Realu se zajímá o Ballacka

Premier League - Nový kouč Realu se zajímá o Ballacka

0

Líbilo se

28.07. - Němec Bernd Schuster, který nedávno převzal španělsky Real Madrid, by do svého týmu velmi rád přivedl svého krajana, záložníka Michaela Ballacka z londýnské Chelsea. "Dokážu si ho představit ve svém týmu," říká nový lodivod Bílého baletu.

Ballackův lukrativní kontrakt s platem 130 000 liber týdně sice vyprší až v roce 2010, ale Schuster se nechal slyšet, že peníze by v jeho případě nebyly problémem.

"Je to třída, perfektně by do Realu Madrid zapadl. Dokážu si v týmu ho představit," obdivuje třicetiletého záložníka Schuster.

Zájem Realu Madrid o Ballackovy služby je dlouhodobý. Poslední španělský mistr mu předložil nabídku už několikrát, naposledy při jeho odchodu z Bayernu Mnichov v létě 2006. Tenkrát si ale německý reprezentant vybral anglickou Chlesea, za kterou ve své premiérové sezóně nastřílel čtyři branky v 26 ligových utkáních.

"O Michaelovi jsem přemýšlel ještě v době, než odešel do Chelsea. Mluvilo se o něm v době, kdy končil Zinedine Zidane. Jako spojka mezi zálohou a útokem by fungoval perfektně," dodává Schuster.

Martin Vymyslický / bbc.co.uk/fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články