Zpět na » Premier League » Kewell se o místo popere

Premier League - Kewell se o místo popere

0

Líbilo se

27.07. - Australský fotbalista Liverpoolu FC Harry Kewell je pevně rozhodnutý přesvědčit trenéra Reds Rafaela Beniteze o tom, že pozici v základní sestavě si určitě zaslouží.

Dřívější křídelní záložník Leedsu United si nyní užívá krátké pauzy po Mistrovství Asie a i když jeho Austrálie vypadla v turnaji velice brzy, Kewell doufá, že jej španělský kouč upřednostní před ostatními hráči, kteří hrají na jeho postu.

„Věděl jsem, že se musím dostat zpět, protože máme nové posily. Musíte tak ihned bojovat o své místo. Mohlo by to vypadat trochu vychytrale, přesunout se zpět do Anglie a nesetkat se s týmem. Předpokládal jsem, že budu mít prázdniny, ale hraji za Liverpoolu a ten letos pomýšlí jen na nejvyšší příčku,“ sdělil Kewell.

Harry Kewell v minulých dvou sezónách hodně zameškal kvůli zranění a nyní se chystá vrátit zpátky na výsluní, zpátky do základní sestavy.

„Je skvělé opět hrát fotbal. V uplynulých dvou ročnících jsem pocítil mnoho zoufalství a obav. Mám tady ještě rok platnou smlouvu. Chci hrát za Liverpool a doufám, že mu pomůžu v honbě za mistrovským titulem,“ zakončil rozhovor osmadvacetiletý Australan.

/ Skysports.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články