Zpět na » Premier League » Ferguson vítá přístup Rooneyho

Premier League - Ferguson vítá přístup Rooneyho

0

Líbilo se

27.07. - Trenér Manchesteru United Sir Alex Ferguson věří, že Wayne Rooney bude po jeho první řádně absolvované předsezónní přípravě s týmem Red Devils lepší než kdy jindy.

V minulém ročníku se Rooney potýkal s velkým zatížením. Loňský světový šampionát prodloužil sezónu a tento fakt se na něm patřičně podepsal. Po turnaji v Německu bylo nutné si dopřát chvíli oddychu a do přípravy naskočil až s menším zpožděním. V úvodu se Rooney nemohl zahřát na správnou provozní teplotu a forma jako hrom se dostavila až s značným zpožděním.

Nakonec sice anglický útočník zaznamenal celkových 23 branek, ale v sezóně 2007/2008 může být podle Fergusona výrazně lepší, protože se plně zapojil do přípravy. Dlouholetý lodivod Rudých Ďáblů mu zkrátka předpovídá skvělý rok.

„Miluje fotbal a trénink. Věřím, že v příštím roce uvidíme v jeho podání velkého hráče. Má před sebou vynikající rok, neboť poprvé s námi absolvuje předsezónní přípravu. Bude v pohodě. Žádný trápící se Rooney. On je neuvěřitelný, velmi silný charakter. Wayne je výjimečný. Každé ráno vstává brzy a je první na tréninku. Máme rádi hráče, kteří chodí po snídani a jsou připraveni v 8:45 jako první. Neuvěřitelné,“ vysekl poklonu slavný Fergie na adresu bývalého fotbalisty Evertonu.

/ Fotbalportal.cz / Skysports.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články