Zpět na » Premier League » Chci se prosadit, říká Derbyshire

Premier League - Chci se prosadit, říká Derbyshire

0

Líbilo se

27.07. - S velkou a především kvalitní konkurencí se bude v nadcházející sezóně Premier League potýkat Matt Derbyshire v mužstvu Blackburnu. Mladý útočník Rovers se však chce protlačit mezi borce, na které bude manažer Mark Hughes spoléhat a nasazovat je pravidelně.

Jedenadvacetiletý útočník dokázal v uplynulé sezóně nastřílet deset branek ve všech soutěžích a to rozhodně nebyl členem základní sestavy, do hry navíc naskočil až ke konci listopadu.

V létě se v týmu Rovers sešla na útočném postu slušná konkurence. Místo v sestavě má prakticky jisté jen Benni McCarthy, vedle něj může nastupovat uzdravený Jason Roberts nebo někdo z dvojice mladíků Maceo Rigters a právě Derbyshire. Během víkendu se má navíc zrealizovat příchod paraguayského útočníka Roqueho Santa Cruze z Bayernu Mnichov. V týmu zatím stále zůstává i někdejší velký talent Francis Jeffers. Derbyshirova pozice bude obtížná.

"Musím lidem, kteří o mě pochybují, ukázat, co umím. A to dokážu jedině tehdy, když budu dávat góly. K tomu potřebuju hrát. Když nebudu hrát, nic nezmůžu. Můžu jen doufat, že dostanu šanci a všem pochybovačům odpovím. Je tu několik nových hráčů, někteří se vrátili po zranění, takže jsou jakoby také nové posily. Máme výborný tým a můžeme myslet na první desítku, možná i výš. Konkurence bude větší než kdy jindy, ale doufám, že budu hrát co nejvíc," říká odhodlaně reprezentační útočník.

Martin Vymyslický / football.co.uk/fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Nejnovější články