Zpět na » Premier League » Ďáblové čekají na nabídku za Smithe

Premier League - Ďáblové čekají na nabídku za Smithe

0

Líbilo se

27.07. - Přestože Sir Alex Ferguson stále kvůli peripetiím s Tevezovým přestupem nemá prvotřídního útočníka po bok Waynea Rooneyho, jiného forvarda Manchesteru United Alana Smithe zřejmě odchod ke konkurenci nemine.

Smith přestoupil na Old Trafford před třemi lety za 7 miliónů liber z Leedsu United, ale první půlku uplynulé sezóny promarodil z důvodů zlomené nohy a i když výkony ze závěru ročníku byly nadějné, na konci léta po něm v šatně Red Devils nejspíš zbude prázdné místo.

Anglický útočník má sice v klubu ještě dva roky platný kontrakt, ale v letním přestupním termínu zatoužila po tomto fotbalistovi celá řada celků z Premiership. Zatím největším kandidátem na získání Smithe je Middlesbrough, které je údajně za jeho služby ochotné vysázet 6 miliónů liber. Dalšími zájemci jsou Everton, Sunderland a Tottenham.

Ĺ éf exekutivy Rudých Ďáblů David Gill se k celé záležitosti vyjádřil takto: „Zatím nemáme žádné konkrétní nabídky za Alana Smithe, přestože několik klubů se s námi spojilo, aby se informovalo o stávající situaci. Obdrželi jsme ještě textovou zprávu od někoho dalšího. Uvidíme, ovšem co se stane, ale dosud se z toho nedají vyvozovat nějaké závěry.“

/ Fotbalportal.cz / bbc.co.uk

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články