Zpět na » Premier League » Sheffield Kluiverta nezíská

Premier League - Sheffield Kluiverta nezíská

0

Líbilo se

26.07. - Druholigový anglický klub Sheffield Wednesday se v tomto týdnu eminentně ucházel o služby velmi slavného nizozemského útočníka Patricka Kluiverta. Sám hráč dnes, ale přestup do Anglie zamítl.

Bývalá hvězda Ajaxu Amsterdam a španělské Barcelony, která patří do staré známé a hlavně úspěšné enklávy holandských fotbalistů z druhé půlky devadesátých let a přelomu dvacátého a jednadvacátého století, je nyní po uvolnění z PSV Eindhoven bez angažmá a hledá si nové místo pod sluncem, kde by mohl rozšířit své fotbalové účinkování.

Zájem o něho rozhodně je. Nabídky přichází především ze zámoří z tamní soutěže MLS, ovšem Sheffield předložil hráči jako první konkrétní nabídku a celá záležitost pro něj vypadala minimálně nadějně.

Když už se zdálo, že by Kluivert u The Owls mohl absolvovat testy, přišlo z jeho úst prostřednictvím nizozemského deníku De Telegraaf rezolutní rozhodnutí: „Nabídka je potěšující, ovšem nemám v plánu do Sheffieldu přestoupit. Raději vyčkám času. Můj agent mi předloží další nabídky, podle kterých se potom rozhodnu.“

Sheffield možná ale nemusí tolik truchlit. Kluivert byl v poslední době označován jako hráč, jenž je už dávno za zenitem. Jednatřicetiletého útočníka navíc také často trápí zranění. Vždyť uplynulá tři angažmá v PSV, Valencii a částečně i Newcastlu prakticky jen proseděl na lavičce. Přestárlého kanonýra tedy vezme pod křídla někdo jiný, takže Wednesday možná potkalo odmítnutí, které se neodmítá.

/ Fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články