Zpět na » Premier League » Balotelli: Můžeme žít i bez Teveze

Balotelli: Můžeme žít i bez Teveze

Balotelli: Můžeme žít i bez Teveze © -

1

Líbilo se

20.07. - Mario Balotelli doufá, že se jeho spoluhráč z Manchesteru City Carlos Tevez rozhodne na Eastlands zůstat, ale trvá na tom, že může argentinská ikona klub opustit.

Barclays Premier League najdete nyní i na Facebooku. Zajímavé články, diskuze, videa a spoustu dalšího ... Pro více informací klikněte zde.

Sága ohledně přestupu Teveze nabrala nový směr. Corinthians jeho přestup nedotáhli do konce, a tak nad budoucností bývalého hráče Manchesteru United a současnou útočnou hvězdou City visí velký otazník.

Během posledních měsíců dával Tevez soustavně najevo, že chce City opustit, aby mohl být blíže své rodině v Jižní Americe. Vypadalo to, že se mu toto přání splní, jenže během posledních dnů přestup Teveze do Brazílie ztroskotal.

Zdá se, že argentinský útočník v Manchesteru City přece jen nakonec zůstane. Mario Balotelli prohlásil, že se klub bude moci posunout kupředu, ať už Tevez na Etihad Stadium zůstane nebo ne.

„Nezáleží na tom, jestli tady Carlos zůstane nebo ne,“ řekl Balotelli. „Pokud tu Carlos zůstane, bude to dobře, ale když odejde pryč, tak jsem si jistý, že přijde někdo jiný. V případě jeho odchodu bude vše záležet na mě. Na ostatních v Manchesteru City nezáleží.“

„Carlos je skvělý hráč, proto doufám, že zůstane. Ale viděl jsem velké kluby, které opustili nejlepší hráči dříve. Stalo se to v Interu. Takový je fotbal.“

Máme dobrý tým. Pokud se hráč rozhodne odejít, je to jeho rozhodnutí. Budeme stále dobrým týmem i bez něj,“ prohlásil Balotelli, který je přesvědčen, že se mu v nové bude dařit lépe než v té předchozí a překoná počet deseti vstřelených branek.

„Doufám, že v příští sezóně nastřílím hodně branek,“ řekl. „Myslím si, že moje první sezóna vyšla jakž takž. Vím, že mohu střílet mnohem více gólů. V nové sezóně ukážu fanouškům City to nejlepší, co ve mně je.“

Více informací o Manchesteru City naleznete ZDE.

Kam dál?

Tomáš Reiner / FotbalPortal.cz, espn.co.uk

Související odkazy
Nejnovější články