Zpět na » Premier League » Hangeland v hledáčku Newcastlu

Premier League - Hangeland v hledáčku Newcastlu

0

Líbilo se

25.07. - Dle zdrojů zpravodajského serveru Sky Sports je Newcastle United hladovým po získání norského obránce Brede Hangelanda. Ten v současnosti nastupuje v dánské Kodani, která se jej však lehce vzdát nehodlá.

Nový manažer Magpies Sam Allardyce dále pokračuje ve snaze po posílení defenzivy týmu, která byla po dlouhou dobu jeho výraznou slabinou. Během léta koupil již Davida Rozehnala, nyní se zájem obrátil na dalšího obránce, šestadvacetiletého Hangelanda.

Ten svými výkony v dánském působišti zapůsobil natolik, že se o něj zajímá hned několik klubů. Sám hráč by přestup do nějaké věhlasnější ligy ani zdaleka neodmítal.

V Kodani se jej však vzdát příliš nechtějí, je ovšem nepravděpodobné, že by "big-money" nabídku za přestup Hangelanda nepřijali. Hráčův agent Jim Solbakken přiznal, že vedení Newcastlu je jedním z několika, které by dostatečně výhodnou částku mohlo předložit.

"Ano, Newcastle je jedním ze zájemců. Brede by si soutěž jako je Premier League rád zahrál, ale vše je na jeho současném zaměstnavateli. Pokud někdo přijde s dobrou nabídkou, mohl by odejít. Musíme vyčkat a pak uvidíme co se stane," pravil Solbakken.

/ skysports.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články