Zpět na » Premier League » James myslí na reprezentaci

Premier League - James myslí na reprezentaci

0

Líbilo se

25.07. - Je tomu už skoro rok, co brankář Portsmouthu David James naposledy chytal za anglický národní tým v přátelském zápase proti Jamajce. Gólman, který minulou sezónu patřil k těm nejlepším v Premier League nyní uvažuje nad návratem.

Příběh Davida Beckhama se stal již stal bestsellerem. Na ikonu anglického fotbalu nezbylo po příchodu Stevea McClarena na trenérskou lavici Albionu místo. Fanoušci stáli za svým miláčkem a nakonec se nová posila LA Galaxy skutečně vrátila a byla svému mužstvu více než prospěšná. Čeká nyní to samé Davida Jamese?

Bývalá opora Manchesteru City nastoupila před necelým rokem na druhý poločas k přátelskému utkání s Jamajkou. Od té doby si ale už nezachytal. Zdá se, že pozice Paula Robinsona na postu týmové jedničky je neotřesitelná. Jenže kdo ví. Proč by si v nadcházející sezóně nemohl znovu zachytat i James? Návaznost na Beckhamovo story by bylo více než evidentní. McClaren už dokázal, že příležitost rozhodně dát umí.

„To, co se stalo Beckhamovi, může potkat i mě. Že ho Steve McClaren vzal zpět, dává naději i mě. V kariéře máte vždy hodně cílů a reprezentace je jedním z nich. Cítím se dobře a jsem připraven jít a chytat jak nejlíp umím,“ říká odhodlaně James.

A co konkurence?

„Velmi dobrý je Scott Carson. Anglický fotbal potřebuje anglické gólmany, kteří budou pravidelně chytat. Není ani důvod k tomu, aby své místo ztratil Paul Robinson, který neměl špatnou sezónu. Nezasloužil by si to. Pokud budu mluvit za sebe, klidně bych seděl na lavičce. Byl bych rád, že tam jsem. Stále mám chuť, ale zatím můžu jen dobře chytat a doufat, že tu šanci dostanu,“ dodává gólman Pompey.

Martin Vymyslický / Petr Dušek, skysports.com/fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články