Zpět na » Premier League » Švento blízko Derby County

Premier League - Švento blízko Derby County

0

Líbilo se

23.07. - Nováček anglické Premier League Derby County je podle všeho velmi blízko získání slovenského reprezentačního levého záložníka Dušana Ĺ venta ze Slavie. Podle neoficiálních informací již podalo Derby Slavii nabídku.

Derby dnes večer hraje dva přátelské zápasy, v prvním proti Burtonu by se měli představit mladíci Rams a proti Macclesfieldu by měl nastoupit základní kádr, včetně zkoušených hráčů, tedy i Ĺ venta.

Po tomto utkání by se měli představitelé Derby rozhodnout, zda za Ĺ venta opravdu podají nabídku, který by podle serveru Teamtalk.com měla být vysoká £1,35m. To potvrzuje i sám Ĺ vento.

"Budu v Derby ještě několik dní, ve kterých se musím ukázat na hřišti. To ovšem neznamená, že přestup je hotový. Jednání jsou teprve v začátcích. Rád bych se také podíval na stadion, zařízení a všechno kolem klubu. Uvidíme jak to dopadne."

Ĺ vento do Slavie přestoupil v roce 2005 ze slovenského Ružomberoku. Za pražský tým odehrál doposud 52 zápasů, v nichž vstřelil 6 gólů. Po sezóně 05/06 byl oceněn jako nejlepší cizinec v české lize.

/ teamtalk.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články