Zpět na » Premier League » Rozehnal spokojený s debutem

Premier League - Rozehnal spokojený s debutem

0

Líbilo se

13.08. - Skvěle se prý cítí český reprezentační obránce David Rozehnal po prvním utkání Premier League v dresu nového zaměstnavatele Newcastlu United, který se o víkendu představil na půdě Boltonu a vyhrál 3:1.

Rozehnala si vyhlédnul nový kouč Magpies Sam Allardyce a přetáhl ho na Ostrovy z francouzského klubu Paris Saint - Germain. Bývalý hráč Brugg okamžitě odehrál celý zápas a naprosto jednoznačná výhra v něm vyvolala slastné pocity.

„Bylo to báječné. Nemohl jsem si představit lepší úvod. Utkání se hrálo v parádní atmosféře a výsledek byl pro nás skvělý. V první půli jsme hráli skutečně velmi dobře, dali tři branky a Bolton prakticky vyřadili ze hry. Druhý poločas již sice v našem podání nebyl tak perfektní, ovšem celkově jsme ho zvládli dobře. Trenér byl za vítězství rád a také si jej užil. Tři body jsou velice důležité pro dobrý vstup do sezóny,“ uvedl spokojený Rozehnal pro deník Právo.

Rozehnal ke gólu N’Zogbii
Straky předevčírem nedali Wanderers pražádnou šanci a po zásluze se radovali z přesvědčivého vítězství 3:1. Jeden gól střílel N’Zogbia a zbývající dva Martins. Právě u úvodní branky francouzského obránce si první přesný zásah do statistik mohl připsat Rozehnal, jenže polocentr, který nakonec zapadl až do brány, hlavou tečovat nedokázal.

„Nebyl jsem daleko od své první branky zápasu. N’Zogbia perfektně zahrál přímý kop z větší vzdálenosti a brankář domácích pravděpodobně nečekal, že míč nikdo netečuje a projde přímo do sítě. Vyskočil jsem, abych ho trefil, ale o několik centimetrů ho minul,“ poznamenal Rozehnal.

Rozehnal dále pokračuje o Premiership
Český zadák připustil, že první ligový zápas pro něho byla zajímavá zkušenost: „Debut v lize mi ukázal herní nasazení v Premier League. Hraje se totiž naplno od první do poslední minuty. Rozdíl oproti Ligue 1 je v agresivitě, tempu a tvrdosti. Obdržel jsem několik úderů, naštěstí ale nejde o nic vážného. Mí spoluhráči mě na to připravovali už před zápasem a potom mi jen řekli „Vítej v Anglii“,“ dokončil rozhovor David Rozehnal.

/ Fotbalportal.cz / Skysports.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články