Zpět na » Premier League » Rooneyho čeká dvouměsíční pauza

Premier League - Rooneyho čeká dvouměsíční pauza

0

Líbilo se

13.08. - Manchester United se bude muset až na dvě měsíce obejít bez útočníka Wayna Rooneyho, který utrpěl v nedělním zápase s Readingem vlasovou zlomeninu na levé noze. Sir Alex Ferguson však média ihned ujistil, že se nechystá přivést na Old Trafford nějakou náhradu.

Sir Alex ihned po zápase prohlásil ztrátu Roonyeho jako klíčový faktor toho, že United nedokázali proti Readingu skórovat a ztratili v úvodním zápase sezóny dva body. Lodivod United byl nucen do útoku vysunout defenzivního Johna O´Shea, ale posílení útoku prý neplánuje. K dispozici totiž zatím nejsou ani Saha se Solskjaerem, kteří se nedávno teprve zapojili do tréninkového procesu. Ĺ anci tak může dostat některá z nových posil - Brazilec Anderson nebo Argentinec Tevéz, který ovšem ještě nemá dostatečně natrénováno.

"Carlose Tevéze už můžeme použít, Saha a Solskjaer začínají s tréninkem. S Waynem máme čtyři útočníky, takže další posily neplánuji. Zvažoval jsem, že nasadím Tevéze už proti Portsmouthu a teď k tomu mám další důvod," vypočítává Ferguson své možnosti v útoku.

Manchester United také zatím nemá přesné informace o době léčení Roonyeho zranění. Hrubý odhad rekonvalescence zatím činí dva měsíce.

Martin Vymyslický / fotbalportal.cz/skysports.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články