Zpět na » Premier League » Fergie: Coppell zaslouží uznání

Premier League - Fergie: Coppell zaslouží uznání

0

Líbilo se

10.08. - Jen samá slova chvály pěl trenér Manchesteru United Sir Alex Ferguson na adresu vůdce Readingu Stevea Coppella. Lodivod Rudých Ďáblů ho pochválil především za to, co se svými svěřenci dokázal v minulé sezóně.

Když Reading před rokem postupoval do Premier League, mnozí jej odepisovali. Coppell však ukázal, že má zlaté ruce a s Royals dokázal dělat zázraky. Podceňovaný celek nakonec dokráčel ke konečnému osmému místu v tabulce a odborníkům skoro vypadli oči z důlku.

Ferguson svého rivala z Premiership respektuje a tvrdí, že trenér Readingu si ocenění – Trenér roku zaslouží. Vše vypověděl útočník United Ole Gunnar Solskjaer, který situaci v kabině Red Devils před startem nového ročníku bedlivě sleduje.

„To co v minulé sezóně dokázali je neuvěřitelné. (Reading – pozn. red.) Royals neměli skončit na osmé pozici. Všichni si mysleli, že budou bojovat o záchranu, ale věci nakonec nabraly jiný spád. Myslím, že jejich loňský start byl fantastický. Náš kouč (Ferguson – pozn. red.) ho už tehdy považoval za trenéra roku. Steve Coppell pracoval na výbornou a hrát proti nim nebylo jednoduché. Podle mého názoru, každý tým jezdí na Madejski Stadium nerad,“ složil poklonu i za svého trenéra norský reprezentant pro oficiální internetové stránky Readingu.

/ Fotbalportal.cz / premierleague.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články