Zpět na » Premier League » Sibierski věří v nejlepší desítku

Sibierski věří v nejlepší desítku

0

Líbilo se

10.08. - Ne utopii, nýbrž holou skutečnost představují slova útočníka Wiganu Athletic Antoinea Sibierskiho ohledně pohledu na novou sezónu svýma očima. Podle něj má totiž tým Latics v nadcházející sezóně na umístění mezi nejlepšími deseti mužstvy ligy.

Třiatřicetiletý Francouz zamířil na JJB Stadium jako volný agent letos v červnu z Newcastlu, kde se stal přebytečným. Předsezónní přípravu s novým celkem však prakticky neabsolvoval, protože laboroval se zraněným stehnem. Jak se zdá, zdravotní lapálie jsou již vyřešeny. Hráč naskočil do druhého poločasu v přátelském zápase s Leedsem a věří, že Latics mají na top deset.

„Bylo skvělé si znovu zahrát fotbal, opravdu dobré, ale musím ještě zabojovat s některými nedostatky. Nebyl jsem v optimální zápasové zátěži, takže nepředpokládám, že bych v sobotu proti Evertonu dostal šanci,“ svěřil se Sibierski

„V tréninku jsem opravdu tvrdě dřel a cítím se dobře, ale vím to, že pokud chcete hrát Premier League, musíte být v nejlepším fyzickém rozpoložení. Pocit z přípravného kempu je fantastický. Možná nejlepší, jaký jsem kdy z podobné akce měl. Každý je na nový ročník skutečně nažhavený a pokud se podíváme na kvalitu kádru, jsem vážně přesvědčen o tom, že toho můžeme dokázat mnoho. Jestliže budeme bojovat společně jako tým pro našeho manažera, není důvod, proč bychom nemohli nahlédnout mezi nejlepších deset. Tým musí mít ambice,“ dodal bývalý forvard Magpies.

/ premierleague.com / Fotbalportal.cz

Nejnovější články