Zpět na » Premier League » Barton pokáral sám sebe

Premier League - Barton pokáral sám sebe

0

Líbilo se

10.08. - Známý to hříšník – záložník Newcastlu United Joey Barton připustil, že v průběhu své na maléry bohaté kariéry natropil spoustu chyb, ale teď už se prý pokusí stát lepším člověkem. Sliby chyby však u Bartona možná platí dvojnásob.

Anglická historie pamatuje na spoustu rebelů, ovšem takových jako je Barton, má na seznamu skutečně málo. No nemůžeme se divit. Típnout cigaretu o oko jednoho z přísedících v baru, vystrčit holý zadek na fanoušky Evertonu nebo při pěstním souboji poranit sítnici oka svého spoluhráče, si jen tak někdo nedovolí.

„Nejsem zlý chlapec. Lidé, kteří mě znají, chovají vůči mě respekt. Ví, jaké jsem povahy. Jsem člověk a ti také dělají chyby, z nichž některé jsou stupidní,“ sdělil Barton a na mysli měl především svůj zkrat na tréninku ještě coby hráč Citizens, kde napadl Ousmanea Daba.

„Postavil jsem se těmto událostem čelem a řekl, že jsem byl špatný a zeptal se, co bych mohl udělat proto, aby to bylo dobře. Nikdy jsem se nevyhýbal realitě, když se naskytl nějaký průser. Budu dělat dobré a špatné rozhodnutí, tak jako kdokoliv jiný. Nejsem robot, protože hraji fotbal. Můj život není lehký. Veřejnost mě vidí jenom jako zlořáda, který dělá chyby, ale neví jaký ve skutečnosti jsem. Pokouším se žít dobře a být i dobrým člověkem,“ pokračoval v kárání sama sebe středopolař Magpies.

/ Fotbalportal.cz / bbc.co.uk

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články