Zpět na » Premier League » Berger: Máme dobré posily

Premier League - Berger: Máme dobré posily

0

Líbilo se

08.08. - Dříve znesvářená dvojice z Aston Villy Martin O´Neill a Patrik Berger si v poslední době vyměňuje jeden kompliment za druhým. Český legionář se dnes pochvalně vyjádřil o posilách pro novou sezónu. Manažer O´Neill podle něj nakupuje velmi rozumně.

Martin O´Neill se Aston Villy ujal těsně před startem minulé sezóny a do klubu si nestačil přivést prakticky žádné posily. Několik hráčů si sice přivedl v zimě, ale hlavní přestupová smršť se od něj čekala až v létě. Bývalý manažer skotského Celticu však všechny překvapil tím, že k Villans přivedl prakticky jen dva nové hráče - Nigela Reo-Cokera a Marlona Harewooda z West Hamu.

Český záložník ve službách Aston Villy Patrik Berger však pevně stojí za O´Neillem. Ten podle něj vybral dva špičkové hráče, kteří budou schopni klubu okamžitě pomoci. Bývalý reprezentant také věří, že nějaký hráč by ještě do konce přestupového období mohl přijít.

"Myslím, že je lepší koupit dva špičkové hráče, než čtyři průměrné. O´Neill koupil dva opravdu velmi dobré, navíc stále ještě zbývá několik týdnů do konce přestupového období. Náš manažer je velmi chytrý člověk a jsem si jistý, že ještě něco chystá," chválí práci svého nadřízeného Berger.

Všichni v klubu už také netrpělivě vzhlíží k začátku nové sezóny. V prvním zápase však Aston Villu nečeká zrovna lehký soupeř, doma totiž přivítá mocně posílený Liverpool, jednoho z kandidátů na titul. Villans však prošli celou přípravu bez porážky, což dodává Bergerovi optimismus.

"Proti Liverpooolu je to vždycky těžké. Ale je začátek sezóny a každý chce odstartovat dobře. Všichni se na zápas moc těšíme. Máme dostatečné sebevědomí, nemusíme se bát nikoho, ani Liverpoolu," dodává Berger, pro kterého bude zápas s Reds speciálně výjimečný, protože v Liverpoolu strávil celkem sedm sezón.

Martin Vymyslický / fotbalportal.cz/skysports.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články