Zpět na » Premier League » Derby chce uhrát 42 bodů

Premier League - Derby chce uhrát 42 bodů

0

Líbilo se

08.08. - Manažer nováčka Derby County Billy Davies je prý zatím hodně daleko od toho, jak si představoval svůj tým pro boje v Premier League. Jeho spokojenost prý nedosahuje ani tří čtvrtin, ale přesto hodlá se svým týmem bojovat o záchranu, k čemuž by podle něj mělo stačit 42 bodů.

Podle Daviese Derby v porovnání s ostatními kluby v nakupování posil hodně zaostává. Zpoždění prý bylo způsobené tím, že Rams museli o postup bojovat v play off. Na otázku, zda už má k dispozici alespoň 75% hráčů, které si představoval, Davies odpověděl: "Méně než to."

"Máme tu excelentní hráče, ale vzhledem ke konkurenci potřebujeme ještě více kvality. Musíme přivést ještě spoustu hráčů, abychom se dostali na úroveň Premier League. Budeme na tom pracovat. Nemyslím si, že budeme připraveni do konce srpna, ale to se stává, když nakupujete se zpožděním. Naším cílem číslo jedna je konsolidace klubu v Premier League. Pro hráče to znamená uhrát 42 bodů, to je číslo, které jim neustále vtloukám do hlavy. Víme, že pokud se letos zachráníme, budeme moci v další sezóně nakupovat více. Je to těžké, ale zatím musíme pracovat s tím, co máme," vysvětluje Davies.

Nejnovější spekulace okolo hráčského kádru se točí okolo devatenáctiletého mladíka Gilese Barnese, na kterého se podle Daviese vyptávalo několik klubů z Premier League. Derby se naopak v minulých dnech neúspěšně pokoušelo získat útočníka Kenwyna Jonese z druholigového Southamptonu. Saints však byli "pouhou" pětimilionovou nabídkou doslova uraženi. Davies však potvrdil, že jednání stále pokračují.

K Rams zatím v létě dorazilo šest nových hráčů - Andy Griffin z Portsmouthu, Lewis Price z Ipswiche, Andy Todd z Blackburnu, Claude Davis ze Sheffieldu United, Robert Earnshaw z Norwiche a Tyrone Mears z West Hamu.

Martin Vymyslický / fotbalportal.cz/teamtalk.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články