Zpět na » Premier League » Savage chce s Blackburnem do první šestky

Savage chce s Blackburnem do první šestky

0

Líbilo se

08.08. - Zkušený harcovník Robbie Savage chce s Blackburnem ještě vylepšit loňské desáté místo a dostat se přímo do Poháru UEFA, což znamená skončit do šestého místa. Pochvaloval si přitom formu všech útočníků, především nové akvizice Roqueho Santa Cruze.

Rovers sice v minulé sezóně skončili na desáté pozici, což bylo způsoběno především vlažným startem do soutěže, ale do Poháru UEFA se nakonec stejně dostali. Blackburn se do něj prokousal z Poháru Intertoto, který výše postavené kluby odmítly. Manažer Mark Hughes přes léto přivedl několik nových posil, další hráči se pak vracejí po zraněních. Sám Savage nabírá fyzickou kondici po zlomenině nohy. Dvaatřicetiletý velšan postavil před začátkem sezóny před svůj tým jasný cíl.

"Samozřejmě chceme do první šestky. Zvládli jsme to předminulou sezónu, navíc se nám hodně dařilo v pohárech. Cítím, že ten tým, který tu letos máme, je možná nejsilnější co tu kdy byl. Máme velkou šanci. Myslím, že soupeři se budou bát jezdit do Blackburnu," varuje Savage ostatní kluby možná i před svoji pověstnou tvrdostí.

Speciální pochvalu věnoval Savage útočníkům. Fanoušci se podle něj mohou dočkat velkých věcí od Paraguayce Santa Cruze, nové posily z Bayernu Mnichov.

"Abych řekl pravdu, on je neuvěřitelný. Ale všichni útočníci jsou ve skvělé kondici. Jason, Benni, Matt Derbyshire, v útoku bude velká konkurence, ale Roque vypadá fantasticky," dodává Savage.

Martin Vymyslický / fotbalportal.cz/skysports.com

Nejnovější články