Zpět na » Premier League » Ohlasy trenérů ke Community Shield

Premier League - Ohlasy trenérů ke Community Shield

0

Líbilo se

06.08. - Tradiční předkrm nové fotbalové sezóny v Anglii obstaral včerejší zápas Community Shield, ve kterém se letos utkali Manchester United a Chelsea. Z vítězství se nakonec radovali Red Devils, i když až po penaltovém rozstřelu. FotbalPortal.cz vám přináší pozápasové názory Sira Alexe Fergusona i Joseho Mourinha.

Sir Alex Ferguson (Man Utd): "Bereme to jako odrazový můstek pro příští týden. Myslím, že to tak braly oba týmy. Spousta hráčů byla unavená, ale takový zápas je přiblížil k tempu, které bude potřeba k vítězství. Ani jeden tým nebyl stoprocentně připraven, ale od toho tu Community Shield je. Góly byly velice pohledné - Malouda to udělal opravdu velmi, velmi dobře. Souhra před naším gólem byla také excelentní, Ryanovo zakončení úžasné."

Jose Mourinho (Chelsea): "Hráči mě potešili. Přípravu na zápas a taktiku jsme probírali jen večer před zápasem, takže myslím, že to zvládli dobře. Proti mistrovi jsme kontrolovali hru, takže proč bychom se měli obávat budoucnosti? Nemyslím si, že bychom si zasloužili prohrát na penalty, ale takový je fotbal. Zápas jsme neprohráli, nebyli jsme horší než soupeř. Ukázali jsme, že máme skvělou partu, která bojuje a drží spolu."

Martin Vymyslický / bbc.co.uk

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články