Zpět na » Premier League » Owen úvod nestihne

Premier League - Owen úvod nestihne

0

Líbilo se

04.08. - Ăštočník Newcastlu United Michael Owen se s téměř stoprocentní jistotou neobjeví na hřišti Boltonu v prvním zápase kole sezóny, které je na pořadu příští sobotu. Podle slov trenéra Sama Allardyce musí být anglický kanonýr naprosto v pořádku, aby mohl pravidelně hrát.

Velký Sam v úterý kádr posílil o jiného forvarda Alana Smítne z Manchesteru United a v rozhovoru pro Daily Mail připustil, že jeho sedmadvacetiletý svěřenec není pro začátek nadcházejícího ročníku zcela v pořádku. Na vině je natržený stehenní sval, jenž dvakrát nelepší.

„Nevypadá to příliš povzbudivě, jak jsme si nejprve mysleli. Je velice důležité, abychom neučinili žádná unáhlená rozhodnutí. Jestli by měl pravidelně nastupovat, musí být naprosto fit,“ sdělil lodivod Strak.

Dá se říci, že celé Owenovo působení na Tyneside doprovází zranění. Vždyť bývalý liverpoolský ostrostřelec zaznamenal od příchodu z Realu Madrid v roce 2005 pouhých 14 startů, což je za dva roky strávené St. James Parku mizivá bilance. Navíc poraněný sval značně narušil hráčovu předsezónní přípravu a pokud by měl hrát v naprosté pohodě, bude skutečně potřebovat více času.

„Je to pro něho frustrující. Musel vynechat přípravné zápasy, takže se věnoval tréninku. Pro návrat dělá všechno, trénink je teď jeho životní náplní,“ dodal Allardyce. Zranění také nejspíš způsobí, že Owen se nezúčastní přátelského utkání s Německem, které 22. srpna hostí Wembley.

/ Fotbalportal.cz / bbc.co.uk

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články