Zpět na » Premier League » O´Neill: Budu muset zaplatit

Premier League - O´Neill: Budu muset zaplatit

0

Líbilo se

22.08. - Martin O´Neill z Aston Villy je dalším manažerem, který odmítá platit přemrštěné částky za nové hráče. Zjistil však, že pokud nezaplatí, posily mít zkrátka nebude. Proto svůj názor přehodnotil a zřejmě ještě do konce přestupového období přivede obránce Curtise Daviese nebo Joseho Bosingwu.

Spekulace o přestupu beka Curtise Daviese z West Bromwiche do Premier League se táhnou již od sestupu Baggies z nejvyšší soutěže. Jediným problémem byla v jeho případě vždy jen výše odstupného. Martin O´Neill Daviese ocenil na šest milionů liber, ale West Brom trvá minimálně na osmi. Jak se zdá, O´Neill se nakonec přeci jen uvolí zbývající dva miliony přihodit.

"Inflace se projevila a vysoké ceny jsou teď už normální. Musím přehodnotit svoje myšlení ohledně nákupu hráčů. Někdy se prostě musíte řídit požadavky ostatních klubů, já z toho nedělám žádnou vědu. Jako v každé jiné činnosti musíte mít připravéné plán A, plán B i plán C. Rád bych už některé věci dotáhl do konce," připustil irský manažer.

Davies by se rád do Premier League vrátil, ale Albion trvá na tom, že nemá potřebu hráče prodávat. Manažer Tony Mowbray se také vysmál tomu, že za Daviese chce 15 milionů liber a vše označil za "škodolibou pomluvu".

Vedle Daviese se ve Villa Parku může objevit i Jose Bosingwa z FC Porto. O´Neill zatím přivedl pouze dvě nové tváře - Nigela Roe-Cokera a Marlona Harewooda z West Hamu.

Martin Vymyslický / fotbalportal.cz/teamtalk.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články