Zpět na » Premier League » Terry: Přestaňte se smát Lampardovi!

Premier League - Terry: Přestaňte se smát Lampardovi!

1

Líbilo se

22.08. - Kapitán londýnské Chelsea a reprezentace Albionu John Terry nabádá anglické fanoušky, aby se přestali vysmívat Franku Lampardovi, který je podle mnohých z nich hlavní příčinou neúspěchu národního týmu v poslední době.

Anglické reprezentaci se v současnosti nedaří. Mužstvo tápe v kvalifikaci o EURO 2008, kde je až čtvrté s tříbodovou ztrátou na postupové pozice. Frank Lampard byl většinou Angličanů pasován do role fackovacího panáka, protože prý na mezinárodní scéně nepodává tak dobré výkony jako v Chelsea.

Jeho spoluhráč z týmu Blues a národního celku má však jasno. Vinu nelze přičítat jen jednomu hráči, nýbrž celému týmu, který před časem nehrál zrovna v oslnivé formě. Lampard chce hrát i přes zraněný palec a do dnešního přípravného utkání s Německem na Wembley nastoupí pod účinkem tišících injekcí, což Terry velmi oceňuje.

„Frank hrál pod injekcemi několik zápasů. Jde všem příkladem. Je velmi důležité, aby všichni naši fanoušci stáli za každým jednotlivým hráčem. Chtěl bych vzkázat našim příznivcům. Přestaňte se Frankovi vysmívat. Stal se terčem po slabých výkonech reprezentace, ale díl viny na špatných výsledcích nese každý člen týmu. Svádět všechno na něj je nespravedlivé. Je to fotbalista, který za posledních 5 let patří do světové extratřídy nejen v Chelsea, ale i v anglické reprezentaci,“ pochválil záložníka Blues John Terry.

„Jeho rekordy hovoří za vše. Nevynechal ani jeden trénink od doby, kdy přišel na Stamford Bridge a přesně v tom duchu bude i pokračovat nadále. Je fantastický hráč a prvotřídní profesionál. Jsem rád, že s ním mohu hrát v Chelsea i na národní scéně,“ vysekl poklonu svému kolegovi kapitán Albionu.

/ Fotbalportal.cz / goal.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články