Zpět na » Premier League » Přátelské zápasy: Souhrn výsledků ze čtvrtka 22. července

Přátelské zápasy: Souhrn výsledků ze čtvrtka 22. července

Přátelské zápasy: Souhrn výsledků ze čtvrtka 22. července © -

3

Líbilo se

23.07. - REVIEW Ve čtvrtek byla na programu další přátelská utkání. Pojďme se společně podívat na to, jak se dařilo v přípravě Stoke City, Blackpoolu, Fulhamu a dalším klubům. Do zámoří odcestovali kromě Manchesteru United také hráči Boltonu a Tottenhamu.

Tottenham nastoupil v rámci mezinárodního turnaje World Football Challenge proti New Yorku. Do nejlidnatějšího a metropolitního města přestoupil těsně před začátkem turnaje francouzský útočník Thierry Henry, který působil dlouhou dobu v londýnském Arsenalu a poté v Barceloně.

Herny se představil svým novým fanouškům nejlépe jak mohl, v premiérovém zápase v dresu New Yorku vstřelil v pětadvacáté minutě úvodní gól. Vedení New York ale neudržel, Tottenham ve druhém poločase otočil vývoj zápasu a zásluhou Keana a Bala zvítězil 2:1.

Pohledný fotbal nabídl zápas mezi Halmstadem a Fulhamem, který skončil nakonec nerozhodným výsledkem 2:2. Utkání bylo soubojem dvou hráčů, na straně Halmstadu Sise a na té Fulhamu potom Gera. Oba zaznamenali dvě branky.

Toronto - Bolton 1:2 (1:1) po penaltách

Branky: 28´ Taylor, 45´ Maicon

Halmstad - Fulham 2:2 (2:1)

Branky: 8´ a 58´ Gera, 25´ a 30´ Sise

Notts County - Stoke City 0:0

Kilmarnock - Blackpool 2:3 (2:2) po penaltách

Branky: 24´ Euell, 53´ Hammil (pen.), 71´ Almond, 80´ Bryson

New York - Tottenham 1:2 (1:0)

Branky: 25´ Henry, 62´ Keane, 72´ Bale

Kam dál?

Tomáš Reiner / FotbalPortal.cz

Související odkazy
Nejnovější články