Zpět na » Premier League » Tottenham chce Riquelmeho

Premier League - Tottenham chce Riquelmeho

0

Líbilo se

21.08. - Londýnský Tottenham nabízí deset milionů liber za argentinského playmakera Juana Romana Riquelmeho, který momentálně patří španělskému Villarrealu. O nabídce Spurs média informoval hráčův agent Marcos Franchi.

Riquelme strávil ve Villarrealu několik dobrých sezón, ale po neshodách s trenérem Pellegrinim odehrál jaro na hostování v Boce Juniors. Villarreal proto nijak netají, že se Riquelmeho rád zbaví a momentálně klub zvažuje, zda kývně na nabídku Tottenhamu Hotspur ve výši deseti milionů liber. Riquelmeho agent Marcos Franchi se domnívá, že Villarreal by nabídku z Anglie měl přijmout. Vše je údajně v rukou prezidenta klubu Fernanda Roiga.

"Není to oficiální, ale víme, že Villarreal obdržel velmi zajímavou nabídku od Tottenhamu a prezident Roig ji momentálně zvažuje. Musí se rozhodnout do konce srpna, jinak Riquelme zůstane ve Villarrealu, protože jiná jednání neprobíhají. A pokud se nic jiného neobjeví, myslím, že by měli tu nabídku přijmout, protože je výhodná jak pro klub, tak pro hráče. Riquelme bude Villarrealu k ničemu, když nebude hrát. Takhle by se jim alespoň vrátila investice, kterou do něj vložili," potvrzuje nabídku Spurs Franchi.

Martin Vymyslický / fotbalportal.cz/skysports.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články