Zpět na » Premier League » To nejlepší z 3. ligového kola

To nejlepší z 3. ligového kola

0

Líbilo se

21.08. - O víkendu bylo na pořadu další kolo Premier League. Velké věci se v něm děly především v neděli, kdy byla k vidění řada pěkných, ale i překvapivých a spekulativních událostí... Skvělou formu potvrzuje Micah Richards, který se v sestavě nejlepších objevuje již podruhé.

Hráč kola: Micah Richards

Velkolepý start do sezóny prožívá, ostatně jako celý klub, obránce Manchesteru City Micah Richards. Defenziva vedená jím a Richardem Dunnem ještě neinkasovala, v tomto kole se přes ní neprosadil ani útok městského rivala United. V onom utkání byl Richards nejlepším hráčem na hřišti, a zcela po právu i nejlepším hráčem celého kola.

Gól kola: John Utaka

Jak by řekli Angličané, what a goal... Po excelentní individuální akci, kdy po přihrávce Kanua převzal míč na polovině hřiště, přesprintoval duo obránců Nicky Hunata a Geralda Cida, aby následně obestil i Jussi Jaaskelainena, poslal John Utaka svůj tým do rozhodujícího vedení.

Zápas kola: Liverpool 1 Chelsea 1

První vzájemné střetnutí týmů známých pod označením Big Four bylo k vidění na Anfieldu. V napínavém a rovněž kontroverzním zápase otevíral skóre Fernando Torres, Frank Lampard pak ovšem z darované penalty srovnal na konečných 1:1.

Minela kola: Tony Warner

V prvním kole skvělý, ve druhém a třetím už bez vyvarování se chyb. Ta z utkání s Boltonem nakonec Fulham o body nepřipravila, ovšem s Middlesbrough (po střele debutujícího Mida) již znamenala ztrátu dosavadního vedení a počátek otočení vývoje duelu.

O čem se mluví: Penalta pro Chelsea

Do řádné nemilosti fanoušků Liverpoolu se po zápase s Chelsea dostal rozhodčí Rob Styles. Svůj nejistý výkon "korunoval" pro Blues přísně nařízenou penaltou, pravděpodobně rozhodujícím momentem klání. Styles si za své chyby v příštím kole nezapíská, zároveň se liverpoolské straně dostala z jeho úst omluva.

O čem se mluví podruhé: Man City

Kdo by čekal, že po třech kolech se na čele tabulky bude s plným bodovým ziskem vyhřívat Sven Goranem Erikssonem řízený Manchester City. Povedený začátek sezóny potvrdili Citizens proti obhájci titulu a nedalekým sousedům z Old Trafford.

Tým kola:

Newcastle United Harper
Manchester City Richards Aston VillaLaursen Reading FC Bikey Arsenal FCClichy
Portsmouth FC Utaka Tottenham HotspurJenas Liverpool FCGerrard Tottenham HotspurMalbranque
Portsmouth FC Kanu Middlesbrough Mido

/ skysports.com / FotbalPortal.cz

Nejnovější články