Zpět na » Premier League » Aktuálně z Championship (20.8.)

Aktuálně z Championship (20.8.)

0

Líbilo se

20.08. - Ăštočník Ishmael Miller vlétl do svého nového angažmá ve West Bromwichi jako velká voda a má k tomu pádný důvod - chce udělat co nejlepší dojem na Svena Görana Erikssona, který jej poslal z Manchesteru City na hostování právě k Baggies. V sobotu začal tím nejlepším možným způsobem - gólem.

Miller: Chci se prosadit v Manchesteru

Dvacetiletý mladík Ishmael Miller odmítá zvěsti, že jeho roční hostování ve West Bromwichi znamená, že by se v Manchesteru City stal nepotřebným.

"Proč bych jinak podepisoval před sezónou nový tříletý kontrakt? Jsem odchovanec Manchesteru, po sezóně se chci vrátit a prosadit se. Do Albionu jsem přišel proto, že si chci rozšířt obzory a naučit se něco nového. V žádném případě jsem nebyl v Manchesteru odložen," vysvětluje Miller, který začal svoje nové angažmá výtečně - skvělým sólovým únikem a následnou brankou pomohl Baggies k vítězství nad Prestonem.

Moore? Nepravděpodobné, říká Mowbray

Manažer West Bromwiche Tony Mowbray v posledních dnech přemýšlel o nákupu útočníka Luka Moora z Aston Villy. Vedlo jej k tomu to, že Moore se neobjevil ani v jednom z úvodních zápasů Villans v nové sezóně. "Je to nepravděpodobné. Nevím, jestli s ním v Aston Ville počítají, ale pochybuji, že si takový obchod budeme moci finančně dovolit," říká Mowbray. V úvahu však připadá výměna za obránce Curtise Daviese, o kterého mají Villans delší dobu velký zájem.

Místo Hasselbainka Riordan

Jimmy Floyd Hasselbaink už byl téměř hráčem Leicesteru City, ale nakonec zakotvil v Cardiffu. Lišky by místo něj rády získaly jiného útočníka - Dereka Riordana, který nedostává příliš šancí v Celticu Glasgow. "Můžu potvrdit, že Licester se o Dereka zajímá. Už jsem mluvil s majitelem Milanem Mandaričem a něco by se mohlo dít tento týden," potvrzuje zájem Foxes Riordanův agent.

Sheffield Wednesday řeší problémy v defenzívě

Sedm obdržených branek ve dvou zápasech, to není zrovna lichotivá vizitka pro obranu Sheffieldu Wednesday. "Děláme hloupé chyby, za které platíme. Jsem tím opravdu znepokojený a hodlám ten problém řešit," říká manažer Brian Laws. Děravou obranu by proto měl vyztužit Sam Sodje, osmadvacetiletý bek Readingu. Laws potvrdil, že oba kluby se již dohodly a nyní se čeká jen na souhlas hráče.

Martin Vymyslický / fotbalportal.cz

Nejnovější články