Zpět na » Premier League » Middlesbrough lanaří kanonýra Alvese

Middlesbrough lanaří kanonýra Alvese

0

Líbilo se

20.08. - Brazilská střelecká kometa Alfonso Alves odhalil holandským médiím, že o jeho služby se intenzivně zajímá FC Middlesbrough. Na Riverside by zřejmě měl nahradit Yakuba Aiyegbeniho, kterého manažer Gareth Southgate zřejmě nakonec přeci jen pustí do Evertonu.

Spekulace o odchodu Nigerijce Aiyegbeniho už mají poměrně dlouhého trvání, ale v poslední době se nejčastěji mluví právě o Evertonu. Dřívě měli zájem i Manchester City a Portsmouth. Nahradit by jej měl brazilský ostrostřelec Alfonso Alves z Heernveenu.

Ten po přestupu ze švédského Malmö nastřílel v uplynulé sezóně holandské ligy 34 branek v 31 zápasech, což ho vyneslo až do národního týmu a během jedné sezóny na sebe upozornil prakticky celý fotbalový svět. Ĺ estadvacetiletý útočník médiím prozradil zájem Middlesbrough a nechal se slyšet, že by přestup do Premier League uvítal.

"Opravdu se o mě vážně zajímají. Jednání s Middlesbrough už probíhají. Přestupu do tak velkého klubu a do Premier League bych byl nakloněn," potvrzuje Alves hozené laso z Anglie. Boro za něj údajně nabídlo šest milionů liber.

Martin Vymyslický / fotbalportal.cz/teamtalk.com

Nejnovější články