Zpět na » Premier League » Curbishley zuří!

Premier League - Curbishley zuří!

0

Líbilo se

19.08. - Manažer West Hamu United Alan Curbishley se neuvěřitelně vytočil, když slyšel, že se měl po prohraném zápase s Manchesterem City pohádat s Craigem Bellamym. „Těhle řečí už mám po krk,“ prohlásil bývalý kouč Charltonu.

„Je to absolutní výmysl. Celé to je vymyšlené a nic na tom není pravdy. Zdá se mi, že tyhle fabulace začínají být na denním pořádku – „Pojďme se pustit do Curbse“ nebo „Napíšeme něco o West Hamu“,“ rozčileně narážel na vykonstruované články některých britských listů Curbishley.

„Už toho mám po krk, neustále sám sebe obhajovat, ovšem co s tím můžu dělat? Craig byl také hodně naštvaný, protože nic z toho se nestalo,“ pokračoval dále lodivod Hammers. Kladiváři v prvním kole podlehli na Upton Parku týmu Citizens 0:2 a na první body si museli počkat až do včerejška, kdy se jim podařilo venku zdolat Birmingham City 1:0 a tato výhra zvedla východolondýnský celek ze dna tabulky Premiership.

Právě údajný aktér v neexistující hádce s trenérem Curbishleym – Craig Bellamy se opět objevil v základní sestavě po boku dalšího útočníka Bobbyho Zamory. Dřívější hráč Liverpoolu se postaral o penaltu, kterou přesnou ranou zužitkoval Noble a West Ham tak porazil Birmingham nejtěsnějším možným rozdílem.

Navzdory plnému bodovému zisku, Curbishley akceptuje spekulace o své budoucnosti a kariéře ostatních trenérů v Premier League, které říkají, že hlavní kouč většinou bývá vyhozen, pokud se jeho mužstvo v září ocitá na dně výsledkové listiny.

„Je to zkrátka život, který vedeme. Víme, že to číhá za rohem. Jestliže jsou tví svěřenci mezi posledními šesti po jednom či dvou měsících, někteří lidé se tomu chtějí podívat na zoubek,“ vyhodnocuje dnešní situaci trenérů v nejvyšší anglické fotbalové soutěže kormidelník Hammers.

/ Fotbalportal.cz / bbc.co.uk

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články