Zpět na » Premier League » Ohlasy manažerů ke 3. kolu Premier League

Premier League - Ohlasy manažerů ke 3. kolu Premier League

0

Líbilo se

19.08. - Aktualizováno po nedělních zápasech. Jermaine Jenas si vysloužil za svůj výkon proti Derby pochvalu od Martina Jola, Roy Keane naopak po prohře s Wiganem varovně vztyčil nad některými svými hráči prst. Sammy Lee z Boltonu má neustále starosti s obrannou činností svého týmu.

Tottenham - Derby 4:0

Martin Jol (Tottenham): "Byl to zápas, který jsme museli vyhrát. Potřebovali jsme body a hráli jsme přesně tak, jak jsme chtěli. Hráči chtěli bojovat za klub, za sebe i za mě - a udělali to. Například Jermaine Jenas v poslední době nijak nezářil, ale my jsme o jeho kvalitách věděli. Je dobrý v práci s míčem, silný a výborný v ofenzívě. Dnes byl nejlepším hráčem na hřišti. Stále máme osm nebo devět hráčů zraněných, takže problémy ještě nepominuly.

Billy Davies (Derby): "Před zápasem jsme si říkali, že se chceme soupeři vyrovnat a hlavně dobře začít, ale nestalo se ani jedno. Měli jsme obrovský respekt, nebojovali jsme o míč a dostali jsme přesně to, co jsme si zasloužili. Musíme tým ještě posílit. Děláme, co mužeme. V září určitě uvidíte lepší tým."

Reading - Everton 1:0

Steve Coppell (Reading): "Před svým týmem jsem měl dlouho respekt, ale tentokrát mám ještě větší. Everton byl dalším ze tří silných soupeřů, který nás v úvodu sezóny čekal a tyto body jsou pro nás velmi cenné. Nikdo jiný tak těžké soupeře na úvod neměl."

David Moyes (Everton): "Nemůžu říct, že jsme hráli tak, abychom si odvezli tři body, ale na remízu jsme měli. Byl to žákovský gól, ale pokud na této úrovni takovou chybu uděláte, jste potrestáni. Začali jsme dobře a vytvořili si šance, ale Reading se jevil jako silný tým. I přes porážku musíme být se sezónou zatím spokojeni."

Portsmouth - Bolton 3:1

Harry Redknapp (Portsmouth): "Toto je pro nás jedno z velkých vítězství. Za tu dobu, co tu jsem, je tohle jedno z největších. Někteří naši hráči dnes hráli na pozicích, kde nikdy předtím nehráli. Pokud se nám podaří to stejné, co minulou sezónu, budeme spokojeni, protože v lize je spousta silných týmu."

Sammy Lee (Bolton): "V některých fázích hry jsem viděl určitý pokrok. Když ale budeme takhle bránit, nikdy neudržíme čisté konto a nevyhrajeme zápas. To potřebujeme zlepšit a nemyslím tím jen obrannou čtyřku, ale celý tým. Ale povede se nám to."

Newcastle - Aston Villa 0:0

Sam Allarydce (Newcastle): "Martin O´Neill za 12 měsíců udělal obranu Aston Villy neprostupnou, ale přesto se oba týmy snažily dostávat do šancí. Moc jich ale nebylo, což nás mrzí. Důležité je čisté konto, to je dobrý základ do dalších utkání."

Martin O´Neill (Aston Villa): "Hráli jsme venku proti dobrému týmu a myslím si, že jsme byli i lepší. Dokonce si myslím, že jsme zápasu vládli my. Bránili jsme velmi dobře a dařilo se nám držet míč. Proto mě velmi mrzí, že jsme nevyhráli. Hlavně druhý poločas byl z naší strany velmi dobrý. Těší me, jakou energii a snahu jsme do zápasu vložili."

Fulham - Middlesbrough 1:2

Lawrie Sanchez (Fulham): "Dali jsme gól, který nebyl uznán. Nikdo ale pomeznímu rozhodčímu ve výhledu nebránil, takže to měl vidět. Ztratili jsme dva hřáče. To vše v zápase, ve kterém jsme dominovali. Byli jsme lepším týmem, musíme doufat, že štěstí se v průběhu sezóny otočí k nám."

Gareth Southgate (Middlesbrough): "Není lepší pocit, než získat první body v sezóně, navíc na soupěřově hřišti. To se nám loni povedlo až v lednu. Každý hráč dřel naplno a nakonec jsme měli i trochu štěstí, když Fulhamu nebyl uznán asi regulérní gól."

Birmingham - West Ham 0:1

Steve Bruce (Birmingham): "Každý na hřišti viděl, že Bellamy si šel pro penaltu. Bylo to očividné, míč už byl mimo hru, ale kontakt tam byl. To mě hodně mrzí, podobně jsme dopadli už ve středu. Možná si stěžuji na špatné adrese, ale zdá se mi, že menší týmy jsou poškozovány."

Alan Curbishley (WHU): "Ten incident, kdy byl faulován Kieron Dyer, byla taky jasná penalta. Začali jsme trochu nervózně, ale pak jsme se chytili a nakonec jsme mohli přidat i další góly."

Wigan - Sunderland 3:0

Chris Hutchings (Wigan): "Vždycky je důležité vyhrávat domácí zápasy, což zatím zvládáme velice dobře. Když vyhráváte, sebevědomí jde nahoru. Koupili jsme kvalitní hráče a zdá se, že jim adaptace netrvala dlouho. Je to hezký start do sezóny, ale sezóna je velmi, velmi dlouhá."

Roy Keane (Sunderland): "Co se týče výkonu, tak nebyl dost dobrý. Celkově je pro mě zápas zklamáním, udělali jsme tři lajdácké chyby. Všichni hráči jsou v týmu vítáni, ale jeden nebo dva na tuhle úroveň prostě nestačí."

Liverpool - Chelsea 1:1

Rafa Benítez (Liverpool) k pokutovému kopu: "Je těžké si takové rozhodnutí vysvětlit, možná byl rozhodčí pod tlakem. Myslím, že až se podívá na video, tak připustí, že to byla chyba. Jinak jsme hráli dobře, vytvořili jsme si šance a kontrolovali jsme většinou zápasu. Je důležité, že Torres skóroval na Anfieldu, z toho může v budoucnu těžit."

Jose Mourinho (Chelsea) také k penaltě: "Ještě jsem to neviděl na videu, ale je těžké to posuzovat. Rafa má svůj názor, já také. Podle mě to ale byl dobrý a férový zápas. Remíza mě nepřekvapila, za dobu mého působění jsme tu většinou remizovali. Nejsem spokojený s tím, kolik gólů dostáváme, ale těší mě, kolik jich střílíme. Lidé musí ocenit naši útočnou hru. Je to nová Chelsea."

Blackburn -Arsenal 1:1

Mark Hughes (Bleckburn): "Jsme trochu zklamaní, protože jsme měli opravdu hodně šancí. Byli jsme schopni tak dobrému týmu jako Arsenal dělat problémy a myslím, že můžeme znepříjemnit život každému týmu v Premier League."

Arsene Wenger (Arsenal): "V soupeřově hře byla cítit spíše hrubost než nasazení. Ale dobře jsme se s tím vyrovnali. Můj tým ukázal správný přístup a jsme zklamaní, protože jsme měli odjíždět se třemi body. Jens je opravdu velmi nešťastný a je z toho hodně dole. Ale nikdo ho obviňovat nebude, chceme udržet pozitivní atmosféru."

Manchester City - Manchester United 1:0

Sven Göran Eriksson (Man City): "United mohli skórovat a možná i měli, ale my jsme bránili velmi dobře. Micah (Richards) byl neuvěřitelný. Jeho síla a rychlost z něj dělají muže zápasu. Ale celá obranná čtyřka a gólman hráli fantasticky. Vyhráli jsme a to mě těší - devět bodů ze tří zápasů, to je dobré."

Sir Alex Ferguson (Man Utd): "Měli jsme dostatek šancí, v některých fázích jsme hráli fantasticky. Ale všechno jsme zahodili, na vítězství jsme měli spoustu šancí. Výkon nemůžu hodnotit jako špatný, protože jsme zápasu dominovali. Ale nedokázali jsme rozhodnout. V těchto chvílích se musíme spolehnout na naše zkušenosti."

Martin Vymyslický / bbc.co.uk

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články