Zpět na » Premier League » Keane o Jonesovi zatím mlčí

Premier League - Keane o Jonesovi zatím mlčí

0

Líbilo se

17.08. - Trenér nováčka ze Sunderlandu Roy Keane prozradil, že má políčeno na pár nových posil, mezi nimiž by měl podle všeho být i útočník druholigového Southamptonu Kenwyne Jones. Ir však v rozhovoru ohledně tohoto fotbalisty nechtěl být konkrétní.

O tohoto dvaadvacetiletého forvarda se zajímá i Derby County. Jejich původní nabídka činící 5 miliónů liber byla smetena ze stolu. Nyní údajně se stejnou sumou přispěchali také Black Cats a čeká se na odpověď z tábora Saints. Roy Keane si však počíná poněkud zdrženlivěji. Pár nových hráčů by se šiklo, ale jména neřekne.

„Nemyslím si, že by bylo férové komentovat naše přestupové záležitosti. Nemáme ani povolení o tom hovořit. Řekl jsem to před několika týdny a říkám to znovu. Zaměřili jsme se na to, abychom soupisku posílili o jednoho či dva hráče, což platí i nadále. Ovšem raději se nebudu přesně vyjadřovat o koho jde. Daní fotbalisté jsou ve svých klubech stále pod smlouvami,“ rozhovořil se bývalý slavný hráč Manchesteru United.

Lodivod Černých koček dále potvrdil, že celý měsíc bude jeho tým postrádat křídelníka Carlose Edwardse, který si ve středu proti Birminghamu City přivodil problémy s kolenem: „Je to pro nás velká rána, tento hráč je pro Sunderland velmi důležitý. Jako křídlo se roztahuje hodně do šířky a umí přejít přes protihráče. Očekáváme, že bude mimo čtyři týdny – zranění jsou součástí fotbalu, jiné kluby s nimi mají také potíže. Máme jiné hráče, kteří jej nahradí. Doufám, že odvedou stejně dobrou práci jako Carlos,“ dodal Keane.

/ Fotbalportal.cz / Skysports.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články