Zpět na » Premier League » James a Campbell jsou zpět v reprezentaci

Premier League - James a Campbell jsou zpět v reprezentaci

0

Líbilo se

17.08. - Manažer anglické reprezentace Steve McClaren povolal pro středeční přátelský duel s Německem ve Wembley i brankáře Davida Jamese s obránce Sola Campbella z Portsmouthu. Poprvé se pozvánky dočkal i obránce Steven Taylor z Newcastlu United.

Dvojice třicátníků z Portsmouthu se v reprezentaci neobjevila od světového šampionátu v roce 2006. Možná i po nátlaku médií oba figurují v osmadvacetičlené nominaci na Německo. Chybí samozřejmě Steven Gerrard z Liverpoolu, který se zranil v zápase proti Toulouse. Debutu se nedočká David Bentley z Blackburnu. McClaren potvrdil, že jeho absence je důsledkem Bentleyho odmítnutí reprezentovat Anglii na šampionátu jedenadvacítek.

Nominace A-týmu: Robinson (Tottenham Hotspur), James (Portsmouth), Carson (Aston Villa), Richards (Manchester City), Brown (Manchester United), Ferdinand (Manchester United), Terry (Chelsea), Ashley Cole (Chelsea), Campbell (Portsmouth), Taylor (Newcastle United), Neville (Everton), Shorey (Reading), Beckham (LA Galaxy), Gerrard (Liverpool), Lampard (Chelsea), Joe Cole (Chelsea), Wright-Phillips (Chelsea), Carrick (Manchester United), Barry (Aston Villa), Downing (Middlesbrough), Dyer (West Ham United), Hargreaves (Manchester United), Smith (Newcastle), Owen (Newcastle), Crouch (Liverpool), Bent (Tottenham Hotspur), Johnson (Everton), Defoe (Tottenham Hotspur).

Nový výběr do jedenadvaceti let skládá Stuart Pearce, kterému zbyla z toho minulého zhruba polovina hráčů. Pro zápas s Rumunskem tak nominoval celou řadu nováčků.

Nominace reprezentace "21": Alnwick (Tottenham), Hart (Man City), Cranie (Portsmouth), Gardner (Aston Villa), Mancienne (QPR), Onuoha (Manchester City), A Taylor (Middlesbrough), Wheater (Middlesbrough), Huddlestone (Tottenham), A Johnson (Middlesbrough), M Johnson (Manchester City), Kightly (Wolverhampton Wanderers), Milner (Newcastle), Muamba (Birmingham City), Noble (West Ham), Agbonlahor (Aston Villa), Blackstock (QPR), Derbyshire (Blackburn), Moore (Aston Villa), Walcott (Arsenal).

Martin Vymyslický / fotbalportal.cz/premierleague.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články