Zpět na » Premier League » Jol o krizi nechce ani slyšet

Premier League - Jol o krizi nechce ani slyšet

0

Líbilo se

17.08. - I když už Tottenham zažil lepší starty do sezóny než letos, trenér Spurs Martin Jol i po schůzce s ředitelem londýnského klubu Danielem Levym zůstává optimistický a tvrdí, že dělat nějaké unáhlené závěry je zbytečné.

„Při našich setkáních mě vždycky podporuje a stojí za mnou. Plujeme na stejné lodi. Nejsme stejný klub jako je Liverpool. My jsme Spurs, s naší filozofií, metodami a zdroji. Chceme vybudovat skvělý tým,“ uvádí kormidelník Kohoutů pro BBC Radio 5live.

Tottenham přes léto mocně posiloval, ale jeho fanoušci musí být po úvodních dvou kolech velice zarmouceni. Ruku na srdce, který příznivec by rád přihlížel tápaní svého vyvoleného mužstva. Navíc nové akvizice a kvalita kádru zavdaly důvod k tomu, aby byli Hotspur v tomto ročníku pasování na černého koně celé soutěže a pokud by se Tottenham v květnu příštího roku neocitl na příčce zaručující přímý postup nebo předkolo Ligy mistrů, bylo by to velké zklamání. Vždyť nová jména jako šestnáct a půl miliónový Darren Bent z Charltonu, obránci Gareth Bale s Younesem Kaboulem jsou zárukou úspěchu a fotbalové extratřídy.

„Vycházíme spolu dobře, neustále mě podporuje. Je velmi zodpovědný. Pracuje osmnáct hodin denně a zkouší ještě přivést další posily. Podporuji ho a on mi to oplácí stejnou mincí,“ pokračoval dále Jol o vztahu s Levym.

Situace okolo Severolondýňanů je minimálně na pováženou. Dvě kola, dvě prohry. Na předčasné závěry je sice brzo, ale jestliže chce Tottenham bojovat o Champions League, musí rychle zabrat. Porážka 1:0 na Sunderlandu a debakl 1:3 doma s Evertonem vysílají výstražné signály o tom, že něco není v pořádku. Jol má jasno. Kohouti momentálně doplácí na zranění a k již tak početné marodce po středečním zápase na White Hart Lane přibyli noví lazaři Berbatov s Kaboulem. Staré známé přísloví říká „kuj železo dokud je žhavé“, Tottenham má na vzpruhu dost času, ale ten nebude věčně.

/ Fotbalportal.cz / bbc.co.uk

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články