Zpět na » Premier League » Mido přestoupil do Middlesbrough

Premier League - Mido přestoupil do Middlesbrough

0

Líbilo se

16.08. - Egyptský útočník Mido ukončil své nevydařené angažmá v Tottenhamu Hotspur a zkusí si napravit pošramocenou reputaci v Middlesbrough. Spurs za čtyřiadvacetiletého forvarda obdrží odstupné ve výši šesti milionů liber.

Ihned po podstoupení lékařské prohlídky podepsal Mido s Middlesbrough čtyřletý kontrakt. Velmi rychle bylo vyřízeno i pracovní povolení, a tak Mido může pomáhat Middlesbrough v boji o první ligové body už v sobotu proti Fulhamu.

"Nastupoval jsem proti němu jako hráč a dělal na mě velký dojem. Má dobré technické schopnosti, je to gólový hráč. Pokud máte v týmu jednoho z nejlepších nahrávačů v lize, musíte mít i někoho, kdo dokáže míče hlavičkovat do sítě - a to je Mido," pochvaluje si čerstvou posilu manažer Gareth Southgate.

Loňská sezóna byla pro Mida určitě jednou z nejhorších v jeho dosavadní kariéře. Po přestupu z AS Řím se nedokázal prosadit do sestavy Martina Jola, i když v předešlé sezóně nastřílel v dresu Spurs 11 branek. Už v zimě se spekulovalo o jeho odchodu do jiného klubu. V létě pak o jeho služby projevili zájem nováčci soutěže - Birmingham a Sunderland, ale obě jednání ztroskotala na výši odstupného. V Middlesbrough se egyptský reprezentant bude prát o místo v základní sestavě spolu s dalšími útočníky - Yakubem, Aliadierem, Leem či Tuncayem.

Martin Vymyslický / fotbalportal.cz/bbc.co.uk

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články