Zpět na » Premier League » Kieron Dyer se upsal West Hamu

Premier League - Kieron Dyer se upsal West Hamu

0

Líbilo se

16.08. - Záložník Kieron Dyer se definitivně stěhuje z Newcastlu do Londýna, kde oblékne dres West Hamu United. Dvaatřicetinásobný anglický reprezentant mění klubový dres po osmi letech a splnilo se mu tak přání přestoupit na jih Anglie.

Dyer už byl jednou nohou ve West Hamu před dvěma týdny, ale Newcastle si na poslední chvíli vše rozmyslel a přestupu zablokoval. Manažer Hammers Alan Cubishley pak prohlásil, že jakákoliv možnost dohody definitivně padla. Podle nového manažera Newcastlu Sama Allarydce bylo hlavním problémem odstupné. Hammers totiž odmítali zaplatit navýšené odstupné osmi milionů liber. Po dvou týdnech je situace jiná a Dyer se může v dresu kladivářů představit už v sobotu proti Birminghamu. Dva miliony, o které se oba kluby tolik hádaly, se nakonec v klubové pokladně West Hamu našly, takže Dyerova cena by měla být opravdu osm milionů.

Osmadvacetiletý Dyer přišel do Newcastlu v červenci 1999 z Ipswiche za 6,5 milionu liber. Jeho kariéra je však lemována různými zraněními či disciplinárními prohřešky. S přibývajícími lety se zřejmě Dyer hodlá zklidnit, neboť právě přestupem do West Hamu chce být nablízku své rodině, která žije na jihu Anglie.

Martin Vymyslický / fotbalportal.cz/bbc.co.uk

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články