Zpět na » Premier League » Ferguson prskal vzteky

Ferguson prskal vzteky

0

Líbilo se

16.08. - Plný vzteku vůči svému klíčovému hráči Christianu Ronaldovi a hlavně rozhodčímu Steveu Bennetovi byl po remízovém utkání s Portsmouthem manažer Manchesteru United Sir Alex Ferguson, kterému se nelíbil způsob, jakým byla portugalská hvězda ze zápasu vyloučena.

Obhájce titulu z uplynulé sezóny včera v druhém kole nového ročníku znovu remizoval a v úvodu soutěže má na kontě pouhé dva body. Jo, kdyby zůstalo jen u toho, ale situace s Red Devils je momentálně o mnoho horší.

V 85. minutě Ronaldo viděl červenou kartu poté, co praštil Richarda Hughese do hlavy. Když Ferguson shlédl záznam celé rozmíšky, podlily se mu oči krví a nevybíravou kritikou počastoval především hlavního arbitra středečního duelu.

„Cristiano je zodpovědný za své chování. Spadl do pasti. Párkrát se mu to už stalo. Viděl jsem záznam, který rozhodně nebyl nijak přesvědčivý. Vyprovokoval ho, za což pak byl vyloučen. Steve Bennet Cristiana poslal předčasně pod sprchy už v utkání s Manchesterem City a jestliže dostane příležitost, s chutí to udělá znovu. Tevez toho v zápase hodně schytal. Ani si nevzpomínám kolikrát byl faulován zezadu,“ vylíčil svůj vztek slavný Fergie.

Výčet pozápasových události však ještě nekončí. Zpráva, která byla vzápětí ventilována na veřejnost, otřásla celým Old Trafford. Ronaldův „pohlavek“ byl oceněném stopkou na tři zápasy a Rudí Ďáblové budou mít co dělat, aby se po zraněném Rooneym vypořádali s vypadnutím dalšího klíčového fotbalisty.

/ Fotbalportal.cz / bbc.co.uk

Nejnovější články