Zpět na » Premier League » Chelsea přišla o dalšího hráče, tentokrát o Carvalha

Chelsea přišla o dalšího hráče, tentokrát o Carvalha

Chelsea přišla o dalšího hráče, tentokrát o Carvalha © -

4

Líbilo se

25.03. - Chelsea zaznamenala další ztátu. Ve včerejší dohrávce 21. kola Premier League příšla o portugalského obránce Ricarda Carvalha, který si nezahraje minimálně měsic.

Londýnská Chelsea včera oslavovala vysoké vítězství v dohrávce 21. kola Premier League, když zvítězila nad Portsmouthem 5:0 a vyhoupla se na druhé místo nejvyšší anglické soutěže. Avšak oslavy netrvaly příliš dlouho, protože se po zápase na oficiálních stránkách klubu objevila zpráva, která příznivcům Blues vyrazila dech - Portugalský obránce Ricardo Carvalho si nezahraje minimálně měsíc, jelikož si ve středeční konfrontaci poranil kotník.

Během následujících 24 hodin bude muset zdravotnický personál Chelsea rozhodnout, zda portugalský fotbalista podstoupí operaci. Pokud se hráč bude léčit měsíc, má šanci stihnout alespoň poslední tři ligové zápasy.

Carvalho nicméně nestihne hned několik důležitých ligových utkání. Nejprve vynechá zápas s Aston Villou a následně i s Manchesterem United. Chybět bude také v semifinále FA Cupu, ve kterém jeho klub nastoupí proti týmu Martina O’Neilla.

Marodka Chelsea se v poslední době rozšířila o několik hráčů. Nedávno se vážně zranil Branislav Ivanovic. Dále zranění jsou Ashley Cole, Jose Bosingwa a Michael Essien.

/ FotbalPortal.cz

Nejnovější články