Zpět na » Premier League » Watford chce za Kinga 60 milionů liber

Watford chce za Kinga 60 milionů liber

0

Líbilo se

16.08. - Čtete dobře, Watford opravdu nehodlá svého klíčového útočníka Marlona Kinga prodat. A když už, tak jedině za částku 60 milionů liber. Manažer Adrian Boothroyd na jamajském střelci staví svoji hru a Kinga nehodlá pustit ani za pytel zlata.

Sedmadvacetiletý Marlon King je v souvislosti s možným přestupem často dáván do spojitosti s Derby County, které zoufale hledá posily do útoku. Manažer Watfordu Aidy Boothroyd prodal za posledního půl roku už dvě útočné opory - nejdříve mladíka Ashleyho Younga do Aston Villy za rekordní částku v klubové historii a nedávno i Hameura Bouazzu do Fulhamu. Do třetice však již svůj tým oslabovat nehodlá.

"Od Derby jsme žádnou nabídku neobdrželi - a i kdyby, tak stejně nebudou mít dost peněz. Vemte si to takhle - když postoupíme do Premier League, dostaneme 60 milionů liber. Takže dokud nám někdo nedá 60 milionů, Marlon nepůjde nikam. Je to jednoduché. Hameur Bouazza byl jiný případ, stejně jako Ashley Young. Marlon King zůstane tak dlouho, jak dlouho tu budu já. Je to klíčová součást mých plánů, nemůže odejít," trvá neústupně na setrvání nejlepšího střelce League Championship z před dvou let Boothroyd.

King zmeškal téměř celý uplynulý ročník kvůli zranění kolene, ale nyní už je opět v plné kondici a v prvním kole pomohl jedním gólem Hornets k vítězství 2:1 na hřišti Wolves.

Brunt přestoupil do West Bromu

Po velkém letním pouštění žilou se fanoušci West Bromwiche dočkali také posilování. Ze Sheffieldu Wednesday přišel levonohý křídelník Chris Brunt, o kterého se zajímal i londýnský Fulham. Dvaadvacetiletý reprezentant Severního Irska stál Baggies tři miliony liber, dalšího půl milionu mohou zaplatit jako případné bonusy. Do konce se podařilo dotáhnout i avizované roční hostování útočníka Ishmaela Millera z Manchesteru City.

Lišky z Leicesteru se posílily o dva hráče Sunderlandu. Irský reprezentační bek Clive Clark přichází na tříměsíční hostování, maďarský brankář Martin Fülöp bude u Foxes do konce sezóny.

Martin Vymyslický / fotbalportal.cz/skysports.com

Nejnovější články