Zpět na » Premier League » Ohlasy manažerů k 2. kolu Premier League

Premier League - Ohlasy manažerů k 2. kolu Premier League

0

Líbilo se

16.08. - Druhé kolo anglické ligy nabídlo zatím pouze sedm utkání, tři byly odloženy kvůli účasti některých klubu v evropských pohárech. Premiérové body včera získal londýnský Fulham, jehož manažer Lawrie Sanchez vyzdvihl výkon celého týmu nad osobní pocty.

Tottenham - Everton 1:3

Martin Jol (Tottenham): "Máme v týmu 10 obránců, ale bohužel jich je dost zraněných. Čekáme, až se jeden nebo dva hráči vrátí a pak to bude lepší. Po třech gólech jsme mohli na hřiště hodit ručník, ale hráči bojovali, což je pozitivní."

David Moyes (Everton): "Před třemi sezónami jsme skončili čtvrtí. Uděláme co bude v našich silách, ale teď vám nemůžu říct, že se to povede znovu. Neklademe si veklá očekávání, nechci hráče zatěžovat. Ale dnes jsme hráli opravdu dobře, snaha a herní nasazení byly opravdu výborné."

Portsmouth - Manchester United 1:1

Joe Jordan (Portsmouth - kouč): "Zápas jsme končili se čtyřmi leváky v obraně. Dostali jsme se pod velký tlak, ale odolali jsme, ukázali jsme charakter. Pomohla nám poločasová střídání, pak se zápas začal vyvíjet v náš prospěch."

Carlos Queiroz (Man Utd - asistent): "Hráli jsme o hodně lépe než proti Readingu a vytvořili jsme si spostu příležitostí. V první půli jsme zápas kontrolovali, ale ve druhé nás Portsmouth zatlačil a nám chyběl klid."

Reading - Chelsea 1:2

Steve Coppell (Reading): "Porážka je důsledkem našich neproměněných šancí. Měli jsme jít do výraznějšího vedení, soupeř pak vystřídal a zápas se začal vyvíjet úplně jinak. Na pět minut jsme zaspali a darovali jsme Chelsea laciný první gól, ale Drogbův vítězný byl velmi dobrý."

Jose Mourinho (Chelsea): "Udělali jsme změny a hráči byli dost stateční, aby na sebe vzali to riziko, s jakým jsme hráli. Ale podařilo se a jen mě mrzí, že jsme nepřidali třetí gól. Ĺ est bodů ze dvou zápasů, to je dobrý start. V Readingu to bylo těžké, nevyhrává se tu každý den."

Manchester City - Derby County 1:0

Sven Göran Eriksson (Man City): "Lidé zapomínají, že v klubu máme spostu dobrým mladých britských fotbalistů. A budou ještě lepší. Michaelův gól byl neuvěřitelný, ukázal opravdu fantastické zakončení. Potřebovali jsme to, protože Derby bránilo velmi dobře."

Billy Davies (Derby): "Musíme koupit více hráčů, stejně jako ostatní kluby. Víme, v jaké situaci se nacházíme a na přestupovém trhu máme ještě práci. Dnes jsme se dokázali vyrovnat soupeři, který nakupoval opravdu hodně. Na této úrovni musíte proměnit své šance, jinak za to platíte."

Birmingham - Sunderland 2:2

Steve Bruce (Birmingham): "Colin Doyle nás podržel skvělým zákrokem, ale pak byl přidržen. Viděl to snad každý na hřišti, ale ne rozhodčí, který od toho byl 10 metrů. Je to zklamání, protože jsme byli blízko prvního vítězství v Premier League a víme, jak je každé vítězství cenné."

Roy Keane (Sunderland): "Výkon nepatřil k nejlepším. Po výborném představení proti Tottenhamu byla očekávání veliká. Ale hráči dokázali vyrovnat v poslední minutě a za to si zaslouží pochvalu. Ukázali touhu a odhodlání jít za dobrým výsledkem, což už bylo téměř nemožné. Potřebujeme, aby všichni hráči táhli za jeden provaz."

Fulham - Bolton 2:1

Lawrie Sanchez (Fulham): "Zkoušel jsem si přibližně něco spočítat a zjistil jsem, že David Healy dal asi 23 gólů v 29 zápasech, ve kterých jsem ho vedl jako manažer. Takže já o jeho střeleckých předpokladech nepochybuji. Jako manažer dávám hráčům šanci se předvést, aby ukázali, že na tuto úroveň mají a že jsou dobří fotbalisté. Pak už je to jen na nich, já žádné zásluhy nemám."

Sammy Lee (Bolton): "Vždycky musíte být připraveni tvrdě pracovat. Poznal jsem to jako hráč, trenér a teď i jako manažer. Ve fotbale vždycky nedostanete to, co si zasloužíte. Ale těší mě, že hráči měli pracovní morálku a přizpůsobili se podmínkám."

Wigan - Middlesbrough 1:0

Chris Hutchings (Wigan): "Premiérové vítězství je vždycky hezké, tři body z dnešního zápasu mě těší. Tým měl velkou snahu a abych pravdu řekl, mohli jsme dát i více gólů. Byl to otevřený zápas, proto jsem šťastný, že se nám podařilo udržet čisté konto. Zápas ukázal spoustu plusů."

Gareth Southgate (Middlesbrough): "Pro vítězství jsme toho neudělali dostatek, to je fakt. Vypadalo to dobře, dokud jsme neinkasovali. Musíme se z toho vyhrabat sami, nikdo nám pomáhat nebude. Je to na nás. Body jsme si nezasloužili a hráči to ví. V sobotu jedeme na Fulham a chceme udělat dobrý výsledek."

Martin Vymyslický / bbc.co.uk

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články