Zpět na » Premier League » Faye na odchodu z Boltonu

Premier League - Faye na odchodu z Boltonu

0

Líbilo se

15.08. - Ještě před koncem srpna by měl podle britských zdrojů vyklidit Abdoulaye Faye svou skříňku v šatně na Reebok Stadium. Obránce Boltonu má totiž našlápnuto do Newcastlu, kam si ho chce přivést dřívější trenér Wanderers Sam Allardyce.

Magpies mají o senegalského zadáka velký zájem. I když Allardyce v létě obranu svého mužstva značně vyztužil, momentálně se ji snaží ještě více zesílit. Faye je z minulé sezóny zvyklý hrát na pozici ve středu obrany, ale je to univerzál a dá se použít skoro na všech postech defenzívy. Tento devětadvacetiletý Senegalec je přeškolený defenzivní záložník, takže s aklimatizací v sestavě Newcastlu by neměl mít problémy.

Faye na Reebok Stadium přišel během sezóny 2005/2006 z francouzského Lensu. Hráč načal svou fotbalovou pouť ve své vlasti, kde před přestupem do Francie zazářil v klubech ASEC Ndiambour a Jeanne d'Arc. V Lensu se ovšem stal nadbytečným a proto byl odeslán do Istres, odkud v létě roku 2005 odešel na roční hostování právě do Boltonu. Hostování nakonec bylo pozměněno na trvalý transfer. Zda ale po dvou letech v Premier League zamíří jinam, je zatím ve hvězdách. Britské média však mají jasno.

/ bbc.co.uk

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články