Zpět na » Premier League » Preview Tottenham - Everton

Preview Tottenham - Everton

0

Líbilo se

14.08. - Sotva v neděli skončilo kolo první, je úterý a Premier League pokračuje kolem druhým. Dnes a zítra je na programu celkově sedm zápasů, protože zbývající tři jsou odloženy. V jediném úterním zápase přivítá na White Hart Lane Tottenham Everton.

Oba soupeři měli naprosto odlišný vstup do soutěže. Zatímco Everton porazil 2:1 Wigan, Kohouti prohráli na Stadium of Light se Sunderlandem díky gólu Chopry z 94. minuty nejtěsnějším možným rozdílem.

I proto mnoho lidí neví, co má od tohoto zápasu čekat. Za Tottenham si stoprocentně nezahrají Michael Dawson, Gareth Bale, Ledley King, Aaron Lennon, Young-Pyo Lee a Benoit Assou-Ekotto, takže marodka od sobotního střetnutí s Black Cats se prakticky nezměnila.

Podobně je na tom i tým hostů. I když jejich lazaret není až tak početný jako u Hotspur, hráči typu Tim Cahill, James Vaughan, James McFadden nebo Leighton Baines se dají považovat za oslabení.

Jestliže se podíváme na vzájemnou bilanci z minulé sezóny, zjistíme, že je vyrovnaná. Everton porazil Tottenham na White Hart Lane 2:0, Kohouti jim porážku zase oplatili na Merseyside, když zvítězili poměrem 2:1.

Nominace
Tottenham: Robinson, Černý, Chimbonda, Stalteri, Rocha, Gardner, Kaboul, Dawson, Jenas, Zokora, Murphy, Boateng, Ghaly, Malbranque, Taarabt, Tainio, Routledge, Huddlestone, Berbatov, Keane, Defoe, Bent

Everton: Howard, Hibbert, Yobo, Stubbs, Lescott, Valente, Arteta, Carsley, Neville, Van der Meyde, Jagielka, Pienaar, Osman, Anichebe, Johnson, Boyle, Ruddy, De Silva

Tipy na výsledek podle Skysports.com: 2:0
Tipy na výsledek podle Fotbalportal.cz: 1:0

Z historie vzájemných zápasů
Celkově: Spurs 17 výher, Everton 3 výhry, remíz 10
Na půdě Spurs: Spurs 10 výher, Everton 1 výhra, remízy 4

Tottenham Hotspur Tottenham Hotspur vs. Everton FC Everton FC
Stadion: White Hart Lane
Rozhodčí:Mark Halsey
Začátek zápasu: 21:00 SEČ

/ Fotbalportal.cz / bbc.co.uk / Skysports.com

Nejnovější články