Zpět na » Premier League » Souhrn nedělních zápasů 22. kola Premier League. Aston Villa ztratila dva body, Arsenal porazil Bolton

Souhrn nedělních zápasů 22. kola Premier League. Aston Villa ztratila dva body, Arsenal porazil Bolton © REUTERS - Fabregas a Wenger

5

17.01. - REVIEW V nedělních zápasech 22. kola Premier League remizovala Aston Villa s West Hamem 0:0, Blackburn porazil Fulham 2:0 a Arsenal zvítězil na půdě Boltonu taktéž 2:0.

Aston Villa nedokázala ani přes velký tlak porazit West Ham a remizovala 0:0. Domácí tým měl po celou dobu velký tlak, branku však nevstřelila. Největší šance měl Agbonlahor, ani jednu však nevyužil a tak se obsa kluby rozešly smírně.

Aston Villa - West Ham United 0:0

Blackburn - Fulham 2:0 (1:0)

Branky: 25. Samba, 54. Nelsen

Cesc Fabregas se opět vrátil a Arsenal opět vyhrál. Porazil Bolton 2:0. Už ve 28. minutě se právě Fabregas prosadil a Arsenal vedl. Ještě v prvním poločase padla jedna branka, kterou vstřelil Klasnič, ael branka pro ofsajd nebyla uznána. Ve druhém poločase přidal Arsenal druhou branku, trefil se střídající Merida.

Bolton - Arsenal 0:2 (0:1)
Branka: 28. Fabregas, 78. Merida