Zpět na » Premier League » Gilberto: Wenger mě zklamal

Premier League - Gilberto: Wenger mě zklamal

0

Líbilo se

14.08. - Brazilský středopolař Gilberto Silva přiznal, že nepřidělení kapitánské pásky jeho osobě ho lehce šokovalo. Kapitánem pro letošní sezónu byl totiž manažerem Arsenem Wengerem ustanoven William Gallas. "Mrzí mě, že jsem se to dozvěděl až z internetu," říká Gilberto.

Zkušený třicetiletý záložník byl kapitánem Arsenalu po většinu loňské sezóny, kdy zaskakoval za zraněného Henryho. Po Francouzově odchodu byl i on v okruhu kanidátů, kteří měli pásku převzít natrvalo, ale Wenger nakonec ukázal na krajana Gallase. Gilberto přiznal, že podobný vývoj událostí nečekal.

"Samozřejmě jsem byl překvapený, protože kapitánem jsem byl prakticky celou loňskou sezónu. Po odchodu Henryho do Barcelony jsem si přirozeně myslel, že mi páska zůstane. Ale Arsene je manažer a já musím jeho rozhodnutí respektovat. Život jde dál a já budu svoji práci vykonávat stejně jako předtím. Akorát jsem byl překvapený, že mi nic neřekl. Na tréninku byla spousta času, ale já jsem se to dozvěděl až webových stránek Arsenalu. Nezklamalo mě to, že nejsem kapitánem, ale způsob, jakým jsem se to dozvěděl. Ale jdu dál, čeká nás důležitá sezóna," říká Gilberto.

Martin Vymyslický / fotbalportal.cz/premierleague.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Rc - 13.05. Odpovědět

Gilberto je srac!!!!

Rc
Nejnovější články