Zpět na » Premier League » Sunderland se poohlíží po zkušenostech

Premier League - Sunderland se poohlíží po zkušenostech

0

Líbilo se

24.08. - Dva zkušené hráče může v nejbližších dnech do svých řad získat nováček ze Sunderlandu. Kanonýra Andyho Colea dělí od podpisu smlouvy už jen lékařská prohlídka, s Black Cats trénuje také bývalý bek Bayernu Mnichov Sami Kuffour.

Pětatřicetiletý Andy Cole se po rozvázání kontraktu s Portsmouthem stal volným hráčem. Bývalý útočník Manchesteru United projevil přání ještě hrát v Premier League, proto odmítal nabídky klubů z nižších soutěží. Manažer Roy Keane nabídl svému bývalému spoluhráči roční smlouvu, kterou Cole po absolvování zdravotní prohlídky podepíše.

"Poprvé jsme spolu mluvili začátkem týdne, ve středu jsme se dohodli na podmínkách a Andy bude hrát rok u nás. Jeho zkušenosti budou velkým přínosem. Už jsem o tom mluvil minulý týden, že nám právě takový hráč v kabině chybí. Právě proto chceme jednoho nebo dva hráče, kteří ví, o čem fotbal je," vysvětluje svoje kroky Keane.

Cole se pokusí během sezóny nastřílet zbývajících 12 branek, které mu do dvousetgólové hranice chybí. Momentálně je nejlepším hrajícím střelcem v Premier League.

Se Sunderlandem trénuje i ghanský bek Samuel Kuffour, který patří AS Řím, ale loňskou sezónu strávil na hostování v Livornu. Giallrossi však už s bývalou oporou Bayernu Mnichov nepočítají.

"Kuffour už s námi nějaký čas trénuje, ale zatím se obě strany spíše seznamují. Každopádně tento víkend ho ještě nepodepíšeme," potvrzuje Keane zájem o vítěze Ligy mistrů.

Martin Vymyslický / bbc.co.uk/premierleague.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články