Zpět na » Premier League » Aktuálně z Championship (24.8.)

Premier League - Aktuálně z Championship (24.8.)

0

Líbilo se

24.08. - Lhát se nemá. Po dnešku si toto pravidlo zřejmě bude velmi dobře pamatovat Vincent Pericard, útočník Stoke City. Ten totiž za znevážení soudu dostal čtyřměsíční trest odnětí svobody. Nepěkně se zachoval také útočník Kenwyne Jones, který odmítl dále hrát za Southampton a chce si vydupat přestup do Premier League.

West Brom získal polského kanonýra

Manažer Baggies Tony Mowbray stále ještě neskončil s posilováním a dnes získal pro svůj tým už dvanáctého nového hráče. Je jím pětadvacetiletý polský útočník Bartosz Ĺ lusarski, který přichází za 680 000 liber z Dyskobolie Grodzisk, kde nastřílel během dvou sezón 20 branek. Loňský ročník strávil na hostování v portugalské Leirii, kde zaznamenal sedm přesných tref. Dvojnásobný reprezentant Polska je typickým útočníkem "do vápna" a je připraven pro případ, že by se naplnily zvěsti okolo odchodu Johna Hartsona. Mimo něj má Mowbray k dispozici do útoku i Kevina Phillipse, Craiga Beattieho, Ishmaela Millera a Nathana Ellingtona.

Jones chce pryč ze Southamptonu

Ăštočník Kenwyne Jones přilil oleje do ohně, když odmítl nastoupit za Southampton proti Stoke City a požádal o zařazení na transfer listinu. Reprezentant Trinidadu a Tobaga si tak zřejmě chce vynutit přestup do Derby County, které se o něj již několik týdnů zajímá. "Zklamal mě," říká smutný manažer Saints George Burley.

Sanchez si musí nechat na Laffertyho zajít chuť

Jakoby bylo reprezentantů Severního Irska ve Fulhamu málo. Na Kylea Laffertyho, devatenáctiletého útočníka Burnley, si však Lawrie Sanchez bude muset nechat zajít chuť. Mladý forvard vstřelil v týdnu svůj první gól v národním týmu, ale se svým parťákem Davidem Healym se v dresu Cottagers nesejde. Manažer Burnley Steve Cotterill jej označil za neprodejného.

Pericard dostal čtyři měsíce natvrdo

Lhaní před soudem se velmi nevyplatilo Vincentu Pericardovi, čtyřiadvacetiletému útočníkovi Stoke City. Dopustil se sice celkem běžného přestupku, jel rychle, ale poté tvrdil, že za volantem seděl jeho otec. Policie však poté zjistila, že ten se v Británii neobjevil od roku 2003. Trest pro Péricarda zní nemilosrdně - čtyři měsíce za mřížemi.

Martin Vymyslický / fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články