Zpět na » Premier League » Ohlasy manažerů ke 4. kolu Premier League

Premier League - Ohlasy manažerů ke 4. kolu Premier League

0

Líbilo se

25.08. - Aktualizováno po nedělních zápasech. Sven Göran Eriksson si připsal první porážku ve funkci manažera Manchesteru City, ale i přes nulový bodový zisk byl s výkonem svého týmu spokojen. To se nedá řici o Billym Daviesovi, kterého trápí velmi špatná hra obránců. Lawrie Sanchez znovu lamentoval nad špatným výrokem rozhodčího.

Arsenal - Manchester City 1:0

Arsene Wenger (Arsenal): "Bojujeme až do poslední sekundy. Cítil jsem, že proti Manchesteru City můžeme skórovat. Je to dobrý tým, ale my jsme odvedli dobrý výkon. Soupeř velmi dobře bránil, držel míč a my jsme se rozjížděli trochu pomaleji. Ale vypadali jsme silně, šli jsme za výsledkem, což jsou dobré znaky."

Sven Göran Eriksson (Man City): "Mrzí mě, že jsme prohráli, ale vytvořili jsme si několik dobrých příležitostí. Nesmíme věšet hlavy, život jde dál. Hráči odvedli i přes prohru dobrou práci. Budoucnost vidím optimisticky. V Premier League prostě nemůžete vyhrávat každý zápas. Není dobré prohrát, ale je dobré vědět, že se můžeme s Arsenalem rovnat."

Chelsea - Portsmouth 1:0

Jose Mourinho (Chelsea): "Frank skóroval proti Readingu, proti Liverpoolu, proti Německu a dnes. Každý z těch gólů byl velmi důležitý. Mě to nepřekvaluje, Lampard je Lampard a zaslouží si to. Je to fantastický hráč."

Joe Jordan (asistent Portsmouth): "Dnes jsme soupeři ten zápas darovali. Hráli jsme dobře a nějaký bod jsme si určitě zasloužili, ale odjíždíme s prázdnou. Hlavně v posledních několika minutách jsme měli několik velkých šancí, ale soupeř dokázal odolat."

Bolton - Reading 3:0

Sammy Lee (Bolton): "Nenechal jsem se unést tím, že jsme první tři zápasy prohráli a nenechám se unést ani teď. Už jsem říkal předtím, že kdybychom zůstávali pozitivní, nebylo by to tak špatné. Museli jsme začít hrát na nulu vzadu. Přístup a odhodlání hráčů byly excelentní, výkon mě těší."

Kevin Dillon (asistent Reading): "Byl to možná náš nejhorší výkon v poslední době. Bolton byl opravdu excelentní a já jsem rád i kvůli Sammymu Lee, ale nám se ten zápas opravdu nepovedl. Měli jsme těžký los, ale uhráli jsme bod s United, mohli jsme něco uhrát s Chelsea a porazili jsme Everton, takže celkově jsme spokojeni."

Sunderland - Liverpool 0:2

Roy Keane (Sunderland): "Liverpool má velkou šanci vyhrát celou ligu, dnes jsme viděli jeho sílu. Mě těší naše snaha, ukázali jsme některé kvalitní akce, ale nebyl to náš den. V zápasech proti takovým týmům je to těžké, ale rychle se učíme."

Rafa Benítez (Liverpool): "Bylo to důležité vítězství. Tým ukázal charakter. Měli jsme spoustu šancí zápas rozhodnout, ale byl to dobrý zápas pro klub i fanoušky. Je důležité, že i ostatní hráči svoji práci zvládají. Máme silný tým a hráči si věří."

Derby - Birmingham 1:2

Billy Davies (Derby): "Zaplatili jsme za individuální chyby. Musíme být více disciplinovaní. Je to vše o práci obránců, v posledních týdnech jsme soupeřům dávali až příliš prostoru. V zápase byla některá světlá místa, ale také strašné chyby a nekoncentrovanost."

Steve Bruce (Birmingham): "Odvedli jsme tvrdou práci a už o poločase jsme měli vést o čtyři góly a zápas se měl jen dohrávat. Seděl jsem na lavičce a trnul, co se může stát. Soupeř si nevytvořil nic, my jsme zahazovali šanci za šancí. Potřebovali jsme naše příležitosti proměňovat, jinak se mohla stát pohroma."

West Ham - Wigan 1:1

Alan Curbishley (WHU): "Jsme trochu zklamaní z remízy, ale já tuším, že jsme nakoec rádi, že máme alespoň bod. V první půli měl soupeř hodně hráčů za míčem a my jsme se v útoku nedokázali prosadit. Ve druhé půli se Wigan začal dostávat do šancí. Bod je nakonec zasloužený, já jsem moc rád, že Lee dal gól - to jediné mi na jeho výkonu chybělo."

Chris Hutchings (Wigan): "Tady se nehraje lehce a myslím si, že remíza je zasloužená, protože jsme měli několik šancí. Místy jsme byli pod velkým tlakem, ale dokázali jsme se ubránit. Je to náš první bod z venku a to je důležité. Jdeme správným směrem."

Everton - Blackburn 1:1

David Moyes (Everton): "Hráli jsme dobře, dokud soupeř neskóroval. Pak jsme bušili do zdi, potřebovali jsme nějakou myšlenku. Příští týden se nám snad podaří přivést nějaké posily, ale ještě tu nejsou." David Moyes také ocenil pozápasový potlesk fanoušků na počest zesnulého Raye Jonese z Queens Park Rangers: "Reakce fanoušků ukázala, že každý z nás to cítí."

Mark Hughes (Blackburn): "V první půli jsem hráli na vítězství, bylo to excelentní. Měli jsme několik šancí, ale dali jsme jen jeden gól. Kdybychom dali druhý, Everton by to měl už hodně težké."

Aston Villa - Fulham 2:1

Martn O´Neill (Aston Villa): "Ashley byl senzační. Když má formu, jsme schopni vždy dát gól. Ta poslední přihrávka od Ashleyho byla skvělá a jak znám Shauna Maloneyho ze Celticu, tak jsem věděl, že dá gól. Kdybychom nevyhráli, bylo by to nespravedlivé. Tlačili jsme se do útoku a fanoušci nám pomáhali."

Lawrie Sanchez (Fulham): "Byla to další zásadní chyba, na kterou jsme znovu doplatili. Kdyby pro nás byla odpískaná penalta, výsledek mohl být jiný. Craig Gardner zahrál rukou, mohli jsme vést 2:0. Neměli jsme štěstí, při vítězném gólu jsme navíc velmi špatně bránili."

Manchester United - Tottenham 1:0

Sir Alex Ferguson (Man Utd): "Chyběla nám sebedůvěra. Hráči postrádali klid, hodně se od nich očekávalo. Ukázali jsme odhodlání jít za vítězstvím. Co se týče protestů ohledně penaltové situace, tak Wes říkal, že ho míč zasáhl do hrudníku. A já jsem si tím také jistý."

Martin Jol (Tottenham): "Samozřejmě jsem zklamaný, protože jsme si určitě nějaký bod zasloužili - možná i tři. Zápas jsme kontrolovali, měli jsme stejně šancí jako soupeř. Navíc jsme určitě měli kopat penaltu, Brown zastavil míč paží jako brankář. Pak dali krásný gól, my jsme měli šance na vyrovanání, ale řešili jsme je špatně. Co se týče mě - nejsem pod žádným tlakem. Prezident stojí za mnou a sami jste dnes mohli vidět, jak hráči moc chtějí za tenhle tým hrát, takže nevidím žádný problém."

Middlesbrough - Newcastle 2:2

Gareth Southgate (Middlesbrough): "Ukázali jsme charakter, protože jsme dvakrát prohrávali. Luke Young a Jonathan Woodgate dnes původně neměli hrát, ale za tým vypustili duši, což je dobré znamení. Hráči věří tomu, co dělají a jsou připraveni jít do zápasu i be úplně připraveni. Pro mě jako pro manažera je skvělé mít takové hráče v týmu."

Nigel Pearson (asistent Newcastle): "Potřebujeme se naučit bránit vedení, dnes jsme z naší výhody nevytěžili maximum. Ale hráči hráli dobře, zvykají si na nový režim. Chvíli to však trvá. Možná jsme mohli být i výše, ale stále jsme ještě neprohráli. Bez přehánění je to dobrý start do sezóny."

Martin Vymyslický / bbc.co.uk

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články