Zpět na » Premier League » O Neill: Maloney do Celticu nepůjde

Premier League - O Neill: Maloney do Celticu nepůjde

0

Líbilo se

27.08. - Manažer Aston Villy Martin O’Neill je klidný v souvislosti s kauzou „Shaun Maloney a návrat do Celticu“. Kouč Villans se odchodu svého záložníka neobává a tvrdí, že Maloney klub neopustí.

Je tomu už něco přes půl roku, co Shaun Maloney jako nejlepší hráč Skotské Premier League zamířil letos v lednu do Aston Villy. Po celou dobu pobytu v Anglii však bojoval s aklimatizací a jednomiliónová posila si zahrála jen v pěti ligových zápasech.

„Shaun skutečně trochu trpí steskem po domově. Tuto záležitost skotská média prakticky denně rozmazávají ve svých článcích. Hovořil jsem se Shaunem mezi čtyřma očima a nechystá se nikam odejít,“ objasňuje celou situaci lodivod Villy.

O’Neill sdělil Maloneymu, že je v jeho plánech pro budoucnost a zůstane v nich i poté kdyby do pátku, kdy končí obchodování na letním přestupovém trhu, přivedl do mužstva nové fotbalisty.

„Je to poprvé, co je Shaun na tak dlouhou dobu odloučen od domova. Ale neuvažuji nad tím, že by nás opustil. I v budoucnu chce hrát za náš klub. Vím, že je to pro něho obtížné, ovšem není sám, kdo se v takové situaci nachází. Stilian Petrov před rokem přišel na Villa Park společně se mnou také ze Skotska,“ poznamenal bývalý lodivod Celticu Glasgow.

Maloney byl v sezóně 2005/2006 zvolen nejlepším hráčem skotské ligy a také nejlepším mladým hráčem tamní nejvyšší fotbalové soutěže. O jeho služby se během letní přestávky zajímal trenér nováčka ze Sunderlandu Roy Keane.

/ bbc.co.uk / Skysports.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články