Zpět na » Premier League » Allardyce uvažuje o dalších nákupech

Allardyce uvažuje o dalších nákupech

0

Líbilo se

27.08. - Trenér Newcastlu United Sam Allardyce se po zápase s Middlesbrough bude asi muset poohlédnout po posilách do zadních řad. Na marodce jsou v současnosti dva obránci – Stephen Carr a Peter Ramage.

Jeden z klíčových mužů defenzívy Magpies Stephen Carr byl přinucen v utkání s Boro střídat již po 6 minutách a nahradil ho právě Ramage. Následná vyšetření poukázala na poraněné kolenní svaly, které si vyžádají až šestitýdenní přestávku. Krátce před hodinou hry musel hřiště opustit i Ramage kvůli problémům s kolenními vazy.

„Na postech obránců máme úzký kádr. Je to můj největší problém celého léta. Předtím než skončí transfer okno měli bychom se ještě po někom poohlédnout,“ vzkázal varovně Velký Sam.

Allardyce v neděli na Riverside smutně přihlížel tomu, jak se zranili jeho dva důležití zadáci a také dvojnásobné ztrátě vedení Strak. Zápas nakonec skončil remízou 2:2, ale bývalý trenér Boltonu se cítil podobně jako by Newcastle prohrál.

„Přestože jsme remizovali, mé pocity jsou stejné jako kdybychom prohráli. Je to typické, vždycky, když se Vám zraní hráči, máte nejužší kádr. V obraně nás tlačí pata. Neobdrželi jsme jedno, nýbrž dvě zranění, z nichž Carrovo je docela vážné. Musíme celou situaci prodiskutovat a uvidíme, co zmůžeme v závěrečných divokých dnech letního přestupového trhu,“ dodal Allardyce.

Kouč Newcastlu zároveň zamítl spekulace o tom, že by Arsenal nabídl 9 miliónů liber za útočníka Obafemi Martinse.

/ bbc.co.uk / Fotbalportal.cz

Nejnovější články