Zpět na » Premier League » Owen se zranil, United bude chybět až tři týdny

Owen se zranil, United bude chybět až tři týdny

Owen se zranil, United bude chybět až tři týdny © asakelate.ning.com - Michael Owen

5

Líbilo se

01.10. - Až tři týdny bude fotbalistům Manchesteru United chybět útočník Michael Owen, který si ve středečním zápase Ligy mistrů s Wolfsburgem obnovil zranění třísel. Ve čtvrtek o tom informovala agentura Reuters.

Devětadvacetiletý Owen doufal, že ho trenér národního týmu Anglie Fabio Capello povolá do reprezentace pro kvalifikační zápasy mistrovství světa 2010 proti Ukrajině a Bělorusku, nyní ho ale čeká herní pauza. Ve středečním duelu, jenž skončil triumfem Manchesteru United 2:1, si totiž obnovil zranění třísel, které utrpěl o víkendu, a ze zápasu musel odstoupit už po dvaceti minutách.

"Po nedělním tréninku si stěžoval na bolesti třísel, v pondělí ale lehce potrénoval, v úterý si dal volno a domníval se, že je v pořádku," upřesnil trenér United Alex Ferguson. "Jenže třísla jsou třísla a zvláště na podmáčeném povrchu si dělají, co chtějí. Nejedná se sice o vážné zranění, ale u třísel nikdy nevíte. Odhaduji, že Michael bude tak dva až tři týdny mimo hru. Jedinou dobrou zprávou je, že hráč je ve formě, a tak nebude výpadek dlouho dohánět," dodal.

Kam dál?

/ Mediafax

Související odkazy
Nejnovější články