Zpět na » Premier League » Eriksson slídí po útočnících

Premier League - Eriksson slídí po útočnících

0

Líbilo se

25.10. - Podle nového vlastníka Manchesteru City Thaksina Ĺ inavatry se trenér klubu Sven Göran Eirksson v zimním přestupním termínu poohlédne po útočnících. Vybírat nejspíš bude z těch nejlepších, proto se již teď thajský majitel může připravit na pěkný průvan jeho peněženky.

Citizens zatím táhnou boji v Premier League s vysokou úspěšností. Tým je třetí, ovšem vadu na kráse přesto najít lze. Erikssonovu družinu tlačí pata v útoku. V létě přišli posílit ofenzívu Rolando Bianchi za 8,8 miliónů liber z italské Regginy a fiorentinský Valerij Bojinov. Měli střílet góly, ale skutečnost se má jinak. Prvně jmenovaný si ne a ne přivyknout na anglické poměry a druhý se potýká s vážným zraněním kolena.

„Všichni fanoušci vědí, že potřebujeme útočníky a Sven momentálně hledá ty správné,“ uvedl Ĺ inavatra a vzápětí hned vysekl švédskému taktikovi poklonu za odvedenou práci v klubu: „Se Svenem jsme velice spokojeni. Hodně nám pomohl dát kádr dohromady, protože přišli hráči z různých klubů, zemí, ale díky Svenovi jsme tu vytvořili dobrou partu.“

City v sobotu cestují na Stamford Bridge, kde by se v případě vítězství mohli v tabulce Chelsea vzdálit již na sedm bodů. Eriksson opět postaví do základu Vedrana Čorluku, Elana a Martina Petrova, kteří hrají ve skvělé formě. Tradiční hvězdy City Richard Dunne, Micah Richards a Michael Johnson se o svou pozici také nemusí obávat.

/ Fotbalportal.cz / bbc.co.uk

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články